Karma dla psa na stres

ilość produktów: 6

Jaka karma dla psów zestresowanych ukoi ich dolegliwości, a jednocześnie dostarczy niezbędnych składników odżywczych? Niezawodna jest dedykowana karma weterynaryjna dla psa bogata w dziurawiec lekarski, kozłek lekarski oraz L-tryptofan. Wspomniane trzy składniki wyciszają układ nerwowy, a nawet stanowią uzupełnienie behawioralnej terapii zaburzeń lękowych u czworonogów. W naszym sklepie internetowym lugers.pl jest dostępna karma dla psa na stres tylko od renomowanych producentów, na przykład 4VETS. Zobacz, która pozwoli Twojemu pupilowi żyć spokojnie!

Naturalna karma dla psa na stres

Chcesz, by w trakcie spaceru Twój czworonóg był spokojny i czuł się bezpiecznie? A może pupil z natury jest lękliwy lub nerwowy? Wybierz karmę o starannie wyselekcjonowanym składzie, która koi nerwy, wycisza i poprawia nastrój psiaka. Dobra karma dla psów nerwowych ma w składzie wspomniane dziurawiec lekarski, kozłek lekarski oraz L-tryptofan.
 

Dziurawiec zawiera wysoką ilość hyperycyny, hyperforyny i flawoidów, które mają właściwości przeciwlękowe i przeciwdepresyjne. Kozłek, zwany walerianą, ma właściwości rozluźniające i wyciszające, a L-tryptofan jest aminokwasem, który pobudza produkcję hormonu szczęścia, czyli serotoniny.
 

Karmy łagodzące stres u psa

Połączenie wspomnianych trzech składników pozwala pupilowi cieszyć się spokojem nie tylko w domu, ale i u weterynarza, na spacerze lub w innych stresujących sytuacjach. Karma dla psów narażonych na stres z naszej oferty jest naturalna, pozbawiona szkodliwej chemii. Oferujemy też zestawy karm weterynaryjnych dla psów złożonych na przykład z 6 puszek, dzięki którym podczas jednego zamówienia skompletujesz pupilowi posiłki na wiele dni.

pixel