Karmy dla psów ze schorzeniami wątroby

ilość produktów: 4

Szukasz zdrowej, pełnowartościowej karmy dla psów ze schorzeniami wątroby? Poznaj specjalną kategorię poświęconą pupilom borykającym się z zapaleniem lub niewydolnością wspomnianego narządu. W naszym asortymencie dostępna jest karma weterynaryjna dla psa bogata w karczoch i ostropest plamisty, które regenerują i wzmacniają wątrobę. Wszystkie produkty pochodzą tylko od renomowanych marek, na przykład 4VETS. Możesz zamówić zarówno małe opakowanie 185g, jak i duże 400g, oferujemy też gotowe zestawy złożone z kilku puszek, więc z łatwością skompletujesz pożywne dania dla czworonoga nawet na wiele dni.

Naturalne karmy dla psów ze schorzeniami wątroby

Czy wiesz, że właściwie dobrana karma na wątrobę dla psa jest w stanie zredukować stan zapalny i dolegliwości bólowe? Dlatego nasz asortyment uzupełniliśmy o weterynaryjne karmy dla psów z dodatkiem karczocha i ostropestu plamistego mające właściwości regenerujące wątrobę, obniżające cholesterol i usuwające toksyny.
 

Karma na wątrobę dla psa obfituje w cenne kwasy tłuszczowe Omega 3, lekkostrawne białko (z indyka i jaj) oraz witaminy i minerały. Polecamy produkty pozbawione zbóż, które mogłoby nadmiernie obciążyć układ pokarmowy lub wywołać alergię. Karmy zawierają też prebiotyki, wspierające florę bakteryjną i wspomagające procesy trawienne.
 

Karmy dla psów ze schorzeniami wątroby zostały opracowane według nowoczesnych zaleceń żywieniowych dla zwierząt. U nas znajdziesz rarytasy pochodzące z bezpiecznej produkcji, pozbawione zbędnych dodatków, takich jak konserwanty czy barwniki.

pixel