Witaminy dla ptaków

ilość produktów: 1

Twój pierzasty przyjaciel schudł? Coraz częściej widzisz u niego cienkie, rozczochrane piórka? A może po prostu nie masz pewności, czy wraz z karmą dostarczasz mu wszystkich składników odżywczych? Tutaj znajdziesz rozwiązanie - witaminy dla ptaków egzotycznych z naszej oferty są bogate w magnez, sód i wapń. Zwłaszcza ten ostatni jest szalenie ważny, ponieważ buduje kości i pióra papug i kanarków. Zadbaj o zdrowie i samopoczucie pupila z suplementami od renomowanych producentów, takich jak Duvo+!

Witaminy dla ptaków egzotycznych bogate w wapń

W naszej ofercie znajdziesz witaminy dla ptaków w kilku wydaniach, na przykład w postaci klipsa gotowego do zawieszenia w klatce. Polecamy produkt Duvo+ sepia, który jest naturalnym źródłem wapnia i minerałów. Wzmacnia kości, pióra, dziób i skorupki jaj ptaków, dzięki czemu pierzaści pupile nie tylko wyglądają zdrowo, ale przede wszystkim czują się wyśmienicie.
 

Duvo+ sepia jest niezbędnym suplementem dla ptaków, niezależnie od gatunku. A poza tym dzięki poręcznemu klipsowi do zawieszania zaspokoi potrzebę zabawy i aktywności w życiu Twojego ptaka.
 

W sklepie internetowym lugers.pl kupisz nie tylko witaminy, ale i karmy dla ptaków złożone w 100% z naturalnych składników. Może urozmaicisz dietę pupila roślinną kolbą do chrupania o smaku jagody? A może jego nowym przysmakiem staną się wypiekane biszkopty bogate w białko?

pixel