Karma monobiałkowa dla psa

ilość produktów: 105

Bardzo często karma monobiałkowa dla psa jest doskonałą bazą do wprowadzenia diety eliminacyjnej. Przede wszystkim ograniczona ilość składników w diecie sprawdza się przy terapii różnorodnych problemów żywieniowych. W tych jadłospisach wykorzystuje się jedno źródło białka. To dobra opcja dla zwierząt borykających się z alergiami oraz tych wybrednych, które ciężko jest przekonać do tego, by zaglądały do miski. Sucha lub mokra karma monobiałkowa dla psa może być świetną terapią i najlepszą inwestycją.

Kiedy niezbędna jest karma monobiałkowa dla psa?

Karma monobiałkowa dla psa, jaką oferujemy w naszym sklepie, cieszy się coraz większą popularnością wśród opiekunów i dlatego właśnie wielu producentów wprowadza specjalistyczne pożywienie do swojej oferty. W przeciwieństwie do innych karm żywienie monoproteinowa obejmuje tylko jeden rodzaj mięsa. Tym samym może być rozwiązaniem problemów pokarmowych pupila. Poza alergiami ten jadłospis wykorzystuje się w procesie diagnostycznym. Dzięki temu karma monobiałkowa dla psa staje się rewelacyjną i tańszą alternatywą dla posiłków weterynaryjnych opartych na proteinach hydrolizowanych.
 

Karmy z jednym źródłem białka

Oferowana karma sprawdza się także przy nietolerancjach pokarmowych i gdy pupil ma szczególnie wrażliwy żołądek. To także sposób na urozmaicenie zbilansowanej diety oraz zachęcenie wybrednego psiaka do tego, by chętnie zaglądał do miski. I dlatego właśnie ten sposób żywienia staje się popularny nawet u tych zwierząt, które nie borykają się z brakiem apetytu czy też alergiami. Pozwala wprowadzać nowe smaki takie jak na przykład jagnięcina, gęś, kaczka, łosoś czy jesiotr. Zobacz, która karma dla psów będzie świetna dla Twojego pupila.

pixel