Royal Canin - karma

ilość produktów: 153

Szukasz karmy, która spełni oczekiwania Twojego psa lub kota? Marka Royal Canin dostarcza pokarm ukierunkowany na konkretne grupy zwierzaków. Dlatego w ofercie firmy zobaczysz karmy dla seniorów, młodych pupili, sterylizowanych czy potrzebujących lekkostrawnej diety – karma Royal Canin trafia w potrzeby każdego zwierzaka!

Naturalna karma Royal Canin

Przez dekady działalności firma Royal Canin udoskonaliła skład karm do perfekcji, doskonale wiedząc, czego potrzebuje pupil niezależnie od wieku i rasy. Dowodem tego jest pożywienie pozbawione chemii, które składa się z naturalnych, bezpiecznych i certyfikowanych składników.
 

Royal Canin dla psa to pełnowartościowe karmy suche zawierające wysoką ilość białka. Ten cenny budulec wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję psa i daje mu mnóstwo energii. Royal Canin dla psa obfituje w witaminy A, E, B, D i C, które są niezbędne do zachowania zdrowia przez czworonoga. Polecamy też karmy dla szczeniąt zawierające składniki naturalnie występujące w mleku matki, co dostarcza maluchom najwięcej wartości odżywczych.
 

W naszym sklepie Luger’s znajdziesz też produkty Royal Canin dla kota, w tym karmy z nawet 38% zawartością surowego białka – to bomba energii dla futrzaków! Dużym zainteresowaniem cieszy się też karma dla kociąt bogata w przeciwutleniacze, które wzmacniają ich układ odpornościowy już od najmłodszych lat. Royal Canin dla kota to trafny wybór. W naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane karmy weterynaryjne dla psów i kotów!

pixel