Karma dla psa

ilość produktów: 1906

Jaka jest najlepsza karma dla psa? Naturalna, bogata w białko i wapń budujący kości. Właśnie takie pożywienie dla czworonoga znajdziesz w sklepie internetowym lugers.pl. Oferujemy pokarm dla każdej rasy, dużą popularnością cieszy się też karma dla szczeniaków. Wszystkie produkty pochodzą tylko od renomowanych marek o ugruntowanej pozycji na rynku, takich jak Dolina Noteci, Brit, Natural Taste, Piper Animals i Luger’s. Może zaopatrzysz pupila w karmę o smaku kangura z dodatkiem wołowiny? Albo indyka z batatami? Z nami skutecznie urozmaicisz dietę psa!

Dobra karma z naturalnych składników dla psa

Szukasz naturalnej, zdrowej karmy dla psów pochodzącej z bezpiecznego źródła? Jesteś we właściwym miejscu! Oferujemy suche i mokre karmy dostępne w małych opakowaniach (100 g, 185 g, 300 g), ale i dużych (500 g, 1 kg, 5 kg). Polecamy zwłaszcza zestawy karm, na przykład złożone z 6 puszek.
 

W naszym asortymencie popularne są najlepsze karmy dla psów bogate w białko (o jego zawartości nawet 30%), minerały i witaminy, a przede wszystkim pozbawione chemii. Polecamy suchą karmę, która ma wysoką kaloryczność, jest bardzo syta i skutecznie usuwa osad z zębów pupila. Alternatywą jest mokra karma dla psa z wysoką zawartością wody (nawet ponad 75%).

pixel