Nowości akwarystyczne

ilość produktów: 20

Twoje rybki zasługują na wszystko, co najlepsze – właśnie to zapewnią im nowości akwarystyczne, czyli najnowsze karmy, środki pielęgnacyjne i akcesoria. Wypróbuj udoskonalone produkty dla ryb od renomowanych marek, takich jak Tetra i Tropical. Zaufaj trendom, które dopiero pojawiły się na rynku. Do tej pory nie udało Ci się znaleźć idealnego pokarmu dla rybek? A może płyn do uzdatniania wody nie do końca spełnia Twoje oczekiwania? Poznaj najnowsze produkty akwarystyczne – poprawione, udoskonalone, jeszcze skuteczniejsze!

Akwarystyka – najnowsze produkty

W tej kategorii znajdziesz najnowszy pokarm dla rybek roślinożernych, mięsożernych i wszystkożernych. Wśród produktów prym wiodą płatki, granulki i tabletki, więc masz do wyboru urozmaicony pokarm. Płatki nadają się dla gatunków pływających blisko powierzchni wody, a granulki dla tych zamieszkujących środkową i dolną część zbiornika.
 

Nowości akwarystyczne to również tabletki i płyny do uzdatniania wody, środki do dezynfekcji sprzętu, preparaty zwalczające glony, pasożyty i grzyby. Z nami szybko skompletujesz najnowsze wyposażenie akwarium dla swoich gupików, bojowników i mieczyków!
 

Nowości pochodzą tylko od renomowanych producentów, takich jak Tetra i Tropical, wielokrotnie nagradzanych w prestiżowych konkursach na przykład podczas Animals' Days (prestiżowej imprezy w Polsce poświęconej branży zoologicznej).
 

Wbrew pozorom nowości dla rybek nie są drogie – w tej kategorii często znajdziesz przecenione produkty. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie akwarystyki, by dać swoim rybkom to, co najlepsze!

pixel