Karmy dla psów z problemami skórnymi i dermatologicznymi

ilość produktów: 4

Twój ukochany czworonóg często ma guzki, zaczerwienienia lub strupki na skórze? Poza konsultacją weterynaryjną koniecznie zadbaj o jego dietę, postaw na karmy dla psów z problemami dermatologicznymi. Bogate w cynk, selen, kwasy Omega 3 i 6 oraz lekkostrawne mięso zredukuje zmiany na skórze. W naszym sklepie dostępne są karmy od certyfikowanych marek, takich jak 4VETS. Zawierają wyżej wymienione składniki oraz szereg cennych witamin i minerałów. Zobacz jaką karmę proponujemy – dla zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia Twojego pupila!

Naturalne karmy dla psów z problemami skórnymi

Jeśli Twój czworonóg ma delikatną skórę, problemy dermatologiczne lub boryka się z nadmiernym wypadaniem sierści, wspomóż go zdrową dietą. W sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz karmy dla psów z problemami skórnymi.
 

Produkty składają się z lekkiego mięsa (indyka, kurczaka) oraz kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6. Karmy mają też dynię i wodorosty morskie bogate w witaminy C, E i B oraz minerały na przykład magnez, cynk i selen. Wszystkie elementy wzmacniają skórę, poprawiają jej kondycję i łagodzą niepożądane zmiany.
 

Karmy dla psów z problemami dermatologicznymi dbają też o prawidłową przemianę materii. Za ten proces odpowiadają drożdże piwne, prebiotyki i babka płesznik, które chronią jelita i żołądek. Oferowane przez nas karmy weterynaryjne dla psów urozmaicą dietę pupila, ale przede wszystkim zadbają o jego zdrowie, wygląd i samopoczucie.

pixel