Neutralizatory zapachów i środki czystości dla psa

ilość produktów: 15

Deszcz, upał, intensywny ruch… na zapach Twojego pupila wpływa wiele czynników. Nie zawsze woń jest przyjemna, dlatego powstały neutralizatory zapachów dla psa, które są gwarancją świeżego powietrza. W ofercie mamy też naturalne środki czystości dla psa, które ułatwią jego codzienną pielęgnację. Zobacz, co dokładnie znajdziesz w sklepie lugers.pl!

Neutralizatory zapachów dla psa

Nawet najbardziej zadbany psiak wydziela od czasu do czasu nieprzyjemną woń – na przykład tuż po spacerze w deszczu. Jednak możesz szybko zażegnać ten problem z neutralizatorami zapachów, które wzbogacono o molekuły blokujące niemiły odór odzwierzęcy.
 

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi neutralizatory marki be Frendi o zapachu mango, cytrynowym i kwiatowym, które wystarczy rozpylić, by błyskawicznie odświeżyć powietrze.
 

W sklepie znajdziesz płyny usuwające plamy moczu z każdej powierzchni. Wyeliminują nieestetyczne zabrudzenia nawet z dywanu, sofy czy mebli tapicerowanych. Poza tym sprzedajemy też skuteczne pomoce behawioralne, takie jak odstraszacze na psy. Dzięki nim oduczysz pupila załatwiania potrzeb fizjologicznych na podłodze lub na meblach.
 

Chcesz zamaskować zapach suczki mającej cieczkę? I tutaj sprawdzą się odstraszacze na psy w postaci preparatów rozpylanych na zad. Są one całkowicie bezpieczne, nie wpływają na cykl hormonalny, a skutecznie odganiają natarczywe psy na przykład podczas spaceru.
 

W naszym asortymencie znajdziesz także środki czystości dla psa w postaci szamponów, past, a nawet perfum. Może zainteresują Cię też akcesoria treningowe dla psów, czyli dodatkowe wsparcie behawioralne. Zapraszamy do składania zamówień!

pixel