Zestawy karm dla kotów i mixy

ilość produktów: 61

Chcesz kupić jedzenie dla futrzaka w niższej cenie? Wybierz naturalne zestawy karm dla kotów, w których opakowanie kosztuje mniej niż przy zakupie pojedynczych sztuk. W zestawie często też otrzymujesz produkty gratis, co daje jeszcze wyższe oszczędności. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz zestawy karm dla kotów renomowanych producentów – może wybierzesz bezzbożowy posiłek Rafi, a może jagnięcy przysmak od Doliny Noteci? Zobacz, co dokładnie oferujemy dla Twojego mruczka!

Zestawy karm dla kotów każdej rasy

Zestawy karm to ekonomiczny wybór – nie musisz składać kilku zamówień, zaopatrujesz domowego drapieżnika w pokarm na wiele tygodni. Przede wszystkim oszczędzasz czas oraz pieniądze.
 

Poza tym zestaw karmy dla kota często składa się z mieszanki smaków, dzięki czemu w dobrej cenie urozmaicisz dietę pupila. W jednym zestawie znajdują się na przykład mokre karmy dla kotów przyrządzone z indyka, kurczaka, łososia, jagnięciny… to pełnowartościowy, przepyszny mix!
 

W ofercie mamy zestawy złożone z 10, 12, 24, a nawet 46 i 48 opakowań karmy. To pożywny zapas na długie tygodnie, dzięki któremu przestaniesz się martwić, że Twojemu kotu zabraknie jedzenia lub jego dieta stanie się monotonna. Mokra i sucha karma dla kota składają się z naturalnych składników pozbawionych szkodliwej chemii.
 

Najlepsza karma dla kota z naszej oferty ma nawet ponad 30 proc. białka, zrównoważony poziom tłuszczy i węglowodanów oraz wszystkie niezbędne witaminy. Zadbaj o zdrowie pupila z lugers.pl!

pixel