Karma dla myszy

ilość produktów: 63

Najlepsza karma dla myszy będzie dostarczać niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu gryzoń będzie świetnie wyglądać, będzie miał dużo energii oraz będzie cieszyć się zdrowiem. Dieta składa się przede wszystkim z różnorodnych ziaren. Są one bogactwem składników odżywczych. Poza tym karma dla myszy, jaką oferujemy w naszym sklepie, to doskonale zbilansowane menu, które jest nie tylko apetyczne, ale również pełne ważnych witamin i minerałów.

Dopasowana do potrzeb karma dla myszy

Dobra karma dla myszy pozwala wprowadzić do diety różnorodność. Będzie bazować przede wszystkim na najwyższej jakości ziarnach pszenicy, owsa, żyta czy prosa. Poza tym producenci dodają również niewielkie ilości warzyw i owoców, co poprawia smak oraz pozwala dostarczyć te substancje, które nie występują w ziarnach. Na przykład orzechy będą cennym źródłem wartościowych tłuszczów, które wpłyną na piękny wygląd futerka. Karma dla myszy dostępna jest w różnych wariantach smakowych. Producenci dbają także o rozmaite pojemności, aby każdy mógł dostosować opcję do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu można zadbać o urozmaicone oraz wartościowe posiłki na co dzień. A od tego zależeć zdrowie i dobra forma gryzonia. Karma dostępna jest w postaci granulatu – czyli zmielonych części pokarmowych uformowanych w pałeczki. To pozwala pupilowi wybierać najlepsze twarde kawałki. To posiłki wysoko strawne, które zawierają dużą ilość aminokwasów, a struktura jedzenia ściera zęby oraz świetnie chroni  przed powstawaniem kamienia. Zobacz, która karma dla gryzoni będzie najlepszą opcją dla Twojego zwierzaka.
 

Najlepsza karma dla myszy – czyli jaka?

Jaki pokarm dla myszy zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego małego pupila? Polecamy karmy, kolby i przekąski z naszej oferty – dostarczamy tylko naturalne i zdrowe pożywienie, które pochodzi od renomowanych producentów, takich jak Vitapol, Francodex i Witte Molen. To certyfikowane marki, przez co zyskujesz pewność, że Twój pupil codziennie będzie żywił się bezpiecznymi smakołykami, które zadbają o jego kondycję fizyczną i dobre samopoczucie.
 

Oferujemy pokarm dla myszy zamknięty w opakowaniach o różnej pojemności na przykład 70g, 110g, 400g i 500g, więc na pewno skompletujesz zestaw najodpowiedniejszy dla potrzeb zwierzaka. Możesz też zamówić kilka mniejszych opakowań różnych smaków, by codziennie serwować pupilowi inny posiłek.
 

Karma dla myszy przyjmuje przeróżne postaci, w tym kolb, granulek, warzywnych miseczek i specjalnych smakersów (przypominających batony). Zwłaszcza te ostatnie, od firmy Vitapol, cieszą się dużą popularnością. Smakersy to przekąski dla myszy suszone w temperaturze poniżej 65 stopni Celsjusza, dzięki czemu dostarczają najwięcej wartości odżywczych do organizmu gryzonia.
 

Naturalne przysmaki dla myszy

W naszej ofercie znajduje się zróżnicowana karma dla myszoskoczków oraz pozostałych gryzoni. Dużą popularnością cieszy się przekąska w postaci kolby dla myszy, idealna do powolnego chrupania, ostrzenia ząbków i jednocześnie zabawy.
 

Polecamy zwłaszcza trzykrotnie wypiekane kolby, chrupiące i pełne ziaren, które pozbawione są szkodliwych konserwantów, aromatów i barwników, dzięki temu to bezpieczny wybór dla każdego gryzonia. Kolby dla myszy mają też działanie aktywizujące, ponieważ zachęcają zwierzaki do ruchu.
 

Karma dla myszoskoczków i pozostałych gryzoni jest również dostępna w standardowym wydaniu na przykład w suchej postaci, zamknięta w opakowaniu o pojemnościach 40, 70, 100, 150 czy 400g. Ich skład jest prosty i bezpieczny – zawierają naturalne zboża, warzywa, nasiona, witaminy, minerały i zdrowe tłuszcze.
 

Przekąski dla myszy to również warzywne i owocowe miseczki, które zwierzak spałaszuje w całości. Składają się na przykład bananów, jabłek, rodzynek i zbóż. Takie przysmaki dla myszy z pewnością urozmaicą dietę gryzonia.
 

Pokarm dla myszoskoczków i pozostałych gryzoni z naszej oferty jest dostępny w przyjaznych cenach, często też oferujemy korzystne rabaty. U nas skompletujesz karmy dla gryzonia nawet na wiele tygodni, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze. Zapraszamy!

pixel