Akcesoria dla szczeniąt

ilość produktów: 12

Na prawidłowy wzrost szczeniaka wpływa nie tylko odpowiednie karmienie, ale i rozwój intelektualny, ruch, a także staranna pielęgnacja. Dlatego wyposażyliśmy nasz sklep we wszystko dla szczeniąt, począwszy od karmy, po zabawki, a skończywszy na szamponach, matach i pastach dentystycznych. Zobacz, co dokładnie oferujemy!

Wszystko dla szczeniąt każdej rasy

Szukasz pokarmu dla nowonarodzonych szczeniaków? Polecamy mleko zastępcze bogate w białko, którego skład jest jak najbardziej zbliżony do prawdziwego mleka matki. W naszym asortymencie popularna jest też karma dla szczeniąt mająca nawet ponad 30% białka, tak jak produkty znanej marki Brit.
 

Pragniesz, by pupil czuł się kochany? Dostarcz mu jak najwięcej rozrywki – wybierz zabawki dla szczeniąt z naszej oferty. Mamy materiałowe oraz kauczukowe gadżety idealne do gryzienia i szarpania. Takie zabawki dla psów nie tylko umilą im każdy dzień, ale i zapewnią prawidłowy rozwój fizyczny i intelektualny oraz wzmocnią uzębienie.
 

Akcesoria dla szczeniaka to również środki pielęgnacyjne, dzięki którym ochronisz psy przed pasożytami i bakteriami. Oferujemy nie tylko pasty dentystyczne i płyny do przemywania oczu i uszu, ale i naturalne szampony dla szczeniąt. Dzięki nim kompleksowo zadbasz o higienę czworonogów.
 

A dla utrzymania czystości polecamy maty dla szczeniąt, które błyskawicznie wchłaniają mocz. Jak widzisz, wybór produktów jest tak satysfakcjonujący, że na pewno wyposażysz młode czworonogi w niezbędne akcesoria!

pixel