Karma wysokomięsna dla psa

ilość produktów: 60

Twój czworonożny przyjaciel potrzebuje dużo mięsa w diecie? Jesteś we właściwym miejscu – w tej kategorii możesz kupić karmy dla psów z dużą zawartością mięsa. Są dostępne w wielu smakach, takich jak na przykład wołowina,, kaczka, jagnięcina, dziczyzna, kangur czy bażant. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów na przykład Doliny Noteci i Natural Taste. W naszym asortymencie jest dostępna karma wysokomięsna dla psa każdej rasy. Oferujemy tylko naturalne produkty pozbawione zbędnej chemii w postaci konserwantów, barwników czy spulchniaczy. Zobacz, jaka dokładnie karma wysokomięsna dla psa spełni oczekiwania Twojego pupila!

Karmy dla psów z dużą zawartością mięsa

Dużą popularnością cieszy się monobiałkowa karma dla psa z zawartością jednego gatunku mięsa na przykład wołowiny, gęsi lub dziczyzny. Alternatywę stanowi karma łącząca kilka mięs na przykład z kangura i wołowiny. Z łatwością więc wybierzesz konkretny rodzaj na miarę podniebienia swojego pupila.
 

Do wyboru jest zarówno sucha, jak i mokra karma dla psa. Producenci zamknęli pokarm w poręcznych opakowaniach o różnej wielkości, w tym 300 g, 400 g, 800 g i 1 kg, więc sprawnie dopasujesz pojemność do potrzeb zwierzaka.
 

Nasi klienci docenili szczególnie produkt, jakim jest bezzbożowa karma dla psa. W naszych produktach oprócz mięsa znajdują się oleje czy owoce, które dostarczają niezbędnych minerałów i witamin oraz cennych składników odżywczych.

pixel