Karmy dla szynszyli, pokarm

ilość produktów: 67

Jakie karmy dla szynszyli są najzdrowsze? Specyficzne potrzeby żywieniowe tych uroczych gryzoni sprawiają, że uwielbiają one wszelkie gatunki ziół, roślin i owoców, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych. Szynszyle potrzebują karm niskobiałkowych, niskotłuszczowych i wysokobłonnikowych – znajdziesz je w naszym sklepie!

Karmy dla szynszyli pełne błonnika

Oferujemy smakołyki dla gryzoni od polecanych marek, takich jak Vitapol i Witte Molen, dostępne w różnych gramaturach. Każdy opiekun szynszyli z łatwością wybierze odpowiedni produkt na miarę potrzeb oswojonego gryzonia.
 

Wśród pożywienia znajdują się karmy, smakersy, ham staki, siano oraz preparaty z witaminami. Pokarm dla szynszyli obfituje w zioła, owoce, rośliny i sezonowe rarytasy bogate w błonnik, który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju szynszyli.
 

Polecamy ham staki, czyli ziołowe tunele, pełne liści porzeczki, pietruszki, mięty, pokrzywy i mniszka lekarskiego. Szynszyle kochają też przysmaki z chrupiącą otoczką, które mogą powoli pałaszować, ostrząc jednocześnie zęby. Urozmaiceniem diety na pewno okażą się także kolby ziołowe, które wygodnie zamontujesz w klatce.
 

Dlaczego karmy dla gryzoni z naszego sklepu to trafny wybór? Mamy bogatą ofertę pokarmów pozbawionych sztucznych konserwantów, barwników i środków aromatyzujących, więc są całkowicie bezpieczne dla szynszyli. Podczas jednego zamówienia możesz skompletować więcej produktów i na przykład wybrać podłoża dla gryzoni.

pixel