Pielęgnacja i higiena gryzoni

ilość produktów: 5

Chcesz uchronić gryzonia przed atakiem pasożytów i bakterii? Pragniesz, by Twój pupil cieszył się zdrowiem i dobrą kondycją przez całe życie? Wybierz preparaty pielęgnacyjne z naszego sklepu, czyli naturalne i bezpieczne produkty w przyjaznych cenach. Dzięki nim higiena gryzoni nie sprawi Ci żadnego problemu – polecamy piaski czyszczące, środki niwelujące nieprzyjemne zapachy oraz naturalne szampony od renomowanych producentów.

Pielęgnacja gryzoni – czysto i pachnąco

Nieprzyjemny zapach z klatki roznosi się po całym pokoju, odstraszając domowników i gości? Możesz raz na zawsze zażegnać ten problem – zadbaj o higienę gryzoni z preparatami ze sklepu online lugers.pl.
 

Wśród środków znajdziesz naturalny piasek do kąpieli pupili – to suchy produkt higieniczny niezbędny do pielęgnacji sierści. Piasek składa się z bezpiecznej glinki wzbogaconej mikronizowaną siarką organiczną, więc jest bardzo chłonny, nie tylko usuwa brud, ale i kurz oraz nieprzyjemne zapachy.
 

A może wolisz tradycyjne rozwiązania w postaci szamponów dla gryzoni? To środki złożone z naturalnych protein zbóż, które nie tylko dokładnie czyszczą skórę, ale także przywracają sierści połysk i aksamitną gładkość.
 

Pielęgnacja gryzoni polega też na wyeliminowaniu nieprzyjemnych zapachów na przykład odchodów i moczu. W naszym asortymencie prym wiodą bezpieczne neutralizatory odoru z rozpylaczem o woni owoców lub kwiatów. Dzięki nim w pomieszczeniu unosi się miły i orzeźwiający zapach.
 

Wszystkie akcesoria dla gryzoni do pielęgnacji są bezpieczne dla zwierzaków i ludzi. To przebadane, starannie opracowane produkty, które pozwolą Ci zadbać o zdrowie i wygląd ukochanego pupila!

pixel