Brit - karmy

ilość produktów: 117

Naturalne, wysokobiałkowe, pozbawione chemii – karmy Brit są popularne ze względu na czysty skład oraz wiele wariantów. Producent oferuje kilka serii karm dla psów i kotów, więc każdego dnia możesz serwować pupilowi całkowicie odmienne smaki. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza karma Brit Care przeznaczona dla konkretnych grup, na przykład psów sterylizowanych, seniorów lub juniorów. Zobacz, jakie karmy Brit rozpieszczą podniebienie Twojego pupila!

Karmy dla psów Brit

Potrzebujesz pełnowartościowego posiłku dla swojego owczarka? A może szukasz smacznego jedzenia dla maltańczyka? Karmy dla psów Brit to trafny wybór, ponieważ producent oferuje pokarmy dla pupili każdej rasy, wielkości, płci i w każdym wieku. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza specjalistyczne karmy z serii Brit Care – wśród nich znajdziesz produkty typowo dla psów sterylizowanych, z problemami gastrycznymi, na diecie, seniorów czy na poprawę wyglądu sierści.
 

Karmy dla psów Brit mają wiele smaków – kurczak, wołowina, wieprzowina, dorsz, indyk… Z łatwością zadbasz o to, by dieta pupila nigdy nie była nudna. Do wyboru są sucha i mokra karma dla psa, której skład opiera się na mięsie i jest, bogaty w witaminy. Zainteresowaniem cieszy się też bezzbożowa karma dla psa, która eliminuje wzdęcia, biegunki i problemy trawienne.
 

Brit dla kotów

A co powiesz na karmę dla kotów, która ma nawet 30% białka? Właśnie takie pożywienie doda futrzakowi sił i sprawi, że jego układ odpornościowy będzie pracował bez szwanku. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszy się bezzbożowa karma dla kota marki Brit, czyli odpowiednia dla zwierzaków z alergiami i wrażliwym układem pokarmowym.
 

Marka Brit oferuje karmy dla każdej rasy kota, również specjalne serie na przykład dla kotów sterylizowanych, karmiących lub starszych. Wybierz odpowiednie jedzenie dla swojego mruczka, by jego dni upływały w pełni zdrowia, sił i smaku!

pixel