Zdrowie psa

ilość produktów: 92

Szukasz sposobu na zabezpieczenie pupila przed atakiem kleszczy? A może chcesz wzmocnić jego zdrowie dobrze dobraną suplementacją? W naszym sklepie znajdziesz preparaty i witaminy dla psów każdej rasy. Mamy produkty dla szczeniąt oraz dorosłych osobników, oferujemy wszystko, czego potrzebuje Twój czworonóg do długiego i radosnego życia!

Zdrowie psa – preparaty i witaminy

Chcesz dostarczyć pupilowi wszystkich niezbędnych witamin? Zwróć uwagę na produkty Multical MINI i Francodex zawierające co najmniej kilkanaście niezbędnych witamin, w tym C, D, B oraz A. W ofercie mamy też preparaty z przewagą jednego składnika, na przykład wit. C, biotyny czy magnezu dla uzupełnienia konkretnych braków.
 

A jeśli chcesz wzmocnić stawy pupila, polecamy witaminy dla psów, w których przeważa siarczan chondroityny, glukozamina czy węglan wapnia. W tym przypadku produkty marki Francodex spełnią Twoje oczekiwania.
 

Niezwykle popularne preparaty dla psów to regulowane obroże przeciw pchłom, insektom czy kleszczom. W naszym sklepie kupisz je nawet za mniej niż 30 złotych, to zatem niewielka inwestycja w bezpieczeństwo i zdrowie zwierzaka. Większość obroży posłuży jako zabezpieczenie nawet na pół roku! Polecamy też preparaty na pchły i kleszcze stworzone w formie sprayów i płynów aplikowanych na sierść.
 

O wygląd i zdrowie psa zadbasz ze środkami wzmacniającymi sierść, nadającymi jej połysk oraz dbającymi o kondycję skóry. A może sprawisz czworonogowi preparaty dla psów o właściwościach uspokajających, które idealnie sprawdzą się podczas podróży autem, by czuł się bezpieczny i odprężony?

pixel