Karmy dla psów z zaburzeniami trawienia

ilość produktów: 4

Twój czworonóg często ma biegunkę, zaparcia lub wymiotuje? Zadbaj o jego dietę – karmy dla psów z zaburzeniami trawienia powstały z myślą o najwrażliwszych żołądkach. Oferujemy pokarm bogaty w lekkostrawne mięso (na przykład indyka), siemię lniane osłaniające ścianki jelit, nawadniające elektrolity oraz prebiotyki dbające o florę bakteryjną. Wszystkie karmy dla psów z zaburzeniami trawienia pochodzą od renomowanych marek, na przykład 4VETS. Zadbaj o życie pupila z lekkostrawnym pożywieniem ze sklepu lugers.pl!

Naturalna karma dla psa wspomagająca trawienie

Z czego składa się karma weterynaryjna dla psa z dolegliwościami żołądkowymi? Przede wszystkim z chudego mięsa, siemienia lnianego, elektrolitów i prebiotyków. W większości przypadków jest pozbawiona zbóż, a przede wszystkim chemicznych dodatków. Właśnie taką karmę znajdziesz w naszym sklepie – polecamy serię od producenta karm 4VETS o smaku indyka, który jest wyjątkowo lekkostrawnym mięsem.
 

Karma dla psa wspomagająca trawienie z naszego asortymentu obfituje też w nienasycone kwasy tłuszczowe bezpieczne dla przewodu pokarmowego pupila. Jak wspomnieliśmy, ma również składniki osłaniające ścianki żołądka i jelit, czyli siemię lniane i nasiona babki płesznik.
 

Jeśli więc chcesz, by czworonóg czuł się zdrowy i silny, wybierz karmę przeznaczoną dla psów z problemami gastrycznymi. Polecamy zestawy karm złożone z kilku opakowań – są dostępne w najkorzystniejszych cenach, a podczas jednego zamówienia skompletujesz kilka obiadów dla psiego ulubieńca.

pixel