Nowości dla psa

ilość produktów: 83

Dzięki tej kategorii Twój czworonóg nigdy nie zazna nudy – poznaj nowości dla psów, takie jak karmy, zabawki, akcesoria i gadżety do treningu. Może zamówisz psiakowi nowe legowisko wykonane z kodury, czyli odporne na wsiąkanie moczu? A może zaopatrzysz go w najnowszą karmę o smaku kangura? Właśnie w tym miejscu znajdziesz ciekawe, nowe, udoskonalone produkty dla psów!

Najnowsze karmy i akcesoria dla psów

Twojemu pupilowi znudziła się wołowina lub drób? Pora na najnowsze smaki karm – może poczęstujesz go dorszem, sarną lub kangurem? Tutaj wybierzesz nowe wysokobiałkowe, i nie tylko, karmy dla psów prosto od renomowanych marek, takich jak Dolina Noteci, Natural Taste, Brit, Piper Animals i Luger’s.
 

A może chcesz urozmaicić zabawę pupila, bo stare zabawki już go nie cieszą? Dobrze, że tutaj jesteś – w asortymencie mamy sznurki, piłki, akcesoria dla psów w kształcie zwierząt i kości, a nawet zabawki dźwiękowe, prosto z najświeższych produkcji, jeszcze bardziej udoskonalone.
 

Całości dopełniają akcesoria treningowe, adresówki, torby transportowe, legowiska, smycze, szampony czy grzebienie dla psów. W sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebuje pies do zachowania pełni zdrowia i szczęścia.
 

Co wyróżnia wszystkie produkty z naszej oferty? Pochodzą tylko od renomowanych marek, takich jak m.in. Dolina Noteci, Natural Taste, Rafi czy Brit i powstają z naturalnych składników, a przede wszystkim są dostępne w przyjaznych cenach. Dbamy o dobro psów każdej rasy!

pixel