Wyposażenie klatki dla królików, chomików i innych gryzoni

ilość produktów: 15

Twój pupil zasługuje na wygodne cztery kąty, w których nie tylko odpocznie, ale i umili sobie czas zajmującą rozrywką. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz kompletne wyposażenie klatki dla gryzoni, które pozwoli ulubieńcowi cieszyć się wygodnym i radosnym życiem. Oferujemy między innymi drewniane domki i mostki, stabilne kołowrotki, ceramiczne miseczki, kule i wirujące kostki do zabawy. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych marek, takich jak DUVO+, Zolux i FRANCODEX. Zobacz, czego potrzebuje Twój gryzoń!

Niezbędne wyposażenie klatki dla gryzoni

Każdy zwierzak łaknie chwili wytchnienia i samotności – świadomi tego wyposażyliśmy asortyment w urocze domki dla gryzoni zbudowane z naturalnego drewna. Nie tylko wyglądają bajecznie, ale i są stworzone z całkowicie bezpiecznego materiału, na którym pupil może ostrzyć zęby.
 

W naszym sklepie znajdziesz zabawki dla gryzonia, takie jak wirujące kostki, kule i drewniane mostki, które zaspokoją jego naturalny instynkt zabawy. Uzupełnieniem rozrywki staną się stabilne kołowrotki, dzięki którym Twój ulubieniec zadba o kondycję i dobry nastrój każdego dnia.
 

Niezbędne akcesoria dla gryzoni to podłoża do klatki. Koniecznie zwróć też uwagę na miski dla gryzoni, dzięki którym pupil otrzyma higienicznie podany posiłek. Polecamy zwłaszcza wyższe miseczki odporne na wywrócenie – sprawiają, że karma nie rozsypuje się w klatce.
 

Mamy też poidła dla gryzoni, płyny maskujące zapach moczu i nowoczesne toaletki – dzięki tym akcesoriom zwierzak będzie miał wszystko, czego tylko potrzebuje do szczęśliwego życia u Twojego boku!

pixel