Karmy dla psa z cukrzycą

ilość produktów: 5

Czy wiesz, że dobra karma dla psa z cukrzycą skutecznie wspiera leczenie farmakologiczne? Dlatego jej wybór musi być starannie przemyślany, by trawienie cukrów przebiegało u pupila bez zarzutu. Polecane karmy dla psa cukrzyka zawierają wysokojakościowe białko, dużą ilość błonnika oraz mniej tłuszczy i cukrów prostych. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszej ofercie – zobacz, czym możesz wesprzeć zdrowie twojego pupila!

Bezpieczne karmy dla psa z cukrzycą

Pokarm o niskim poziomie glikemicznym sprawi, że Twój futrzasty ulubieniec będzie zdrowszy, a jego poziom energii wzrośnie. W naszym asortymencie prym wiodą karmy dla psa cukrzyka o zbilansowanym składzie, bogate w białko, błonnik i niską zawartość tłuszczy. Znajdują się w nich pełnowartościowe składniki mięsne z wołowiny czy indyka, które nasycą każdego łakomczucha.
 

Karmy dla psów borykających się z cukrzycą zawierają cykorię zapobiegającą powstawaniu schorzeń układu trawiennego. Mają w składzie także L-karnitynę, obniżającą poziom cholesterolu, nasiona babki płesznik zmniejszających uczucie głodu, a także cenne prebiotyki. W karmach weterynaryjnych nie brakuje jukki Mojave, czyli rośliny, która stymuluje trawienie i ma właściwości antyzapalne i antybakteryjne. Zauważ, jak cenną mieszankę zamykają w sobie karmy dla psów z naszego sklepu – to źródło zdrowia dla Twojego zwierzaka.
 

Oferujemy karmy dla każdej rasy psów, różniące się gramaturą – mamy zarówno puszki 185 g, 500 g, jak i duże zestawy na przykład 6 puszek po 400 g. Z łatwością wybierzesz najlepszy wariant dla swojego psa!

pixel