Vitapol - karma

ilość produktów: 112

Vitapol od 1992 roku dba o potrzeby żywieniowe chomików, królików, świnek morskich, papug i kanarków, oferując ponad 400 produktów. Zwłaszcza karmy dla gryzoni Vitapol cieszą się bardzo dużą popularnością w naszym sklepie internetowym lugers.pl. Karmy wyróżnia naturalny skład oraz różnorodność – pożywienie występuje w postaci granulek, kolb, miseczek warzywnych, kostek, koktajli, smakersów i nie tylko. Zobacz, jak łatwo zadbasz o to, by codzienne posiłki Twojego pupila były bardzo urozmaicone!

Karmy dla gryzoni Vitapol

Firma Vitapol to uznana marka nie tylko w Polsce, ale w ponad 65 krajach na całym świecie, przez 20 lat budując renomę na światowym rynku. Dlatego zyskujesz pewność, że to sprawdzona firma, która wie, czego dokładnie potrzebują gryzonie i ptaki.
 

Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki Vitapol są smakersy, czyli przysmaki w 80% wykonywane ręcznie o naturalnym składzie. Suszone w temperaturach nie przekraczających 65°C zachowują więcej witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego rozwoju gryzoni.
 

Karmy Vitapol to również przysmaki dla innych gryzoni, np. karmy dla królików. W ofercie dużą popularnością cieszy się też karma dla świnki morskiej bogata w witaminy A, B2, B3, D, E poprawiające samopoczucie pupili. Metoda produkcji, czyli suszenie, sprawia, że przysmaki marki Vitapol zachowują więcej wartości odżywczych – zaoferuj zwierzakowi pełnowartościowy posiłek każdego dnia!

pixel