Karmy dla papug, pokarm

ilość produktów: 47

W naszym asortymencie znajdziesz pełnowartościowe karmy dla papug od znanych marek, takich jak Vitapol, Versele Laga czy Witte Molen. Są dostępne w różnej pojemności, na przykład 60 g, 500 g, 1 kg czy 2 kg, by każdy opiekun mógł wybrać opakowanie zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. Oferujemy pokarm dla papug małych, średnich lub dużych, a także mieszanki przeznaczone dla konkretnych gatunków, na przykład kakadu, ar, papug australijskich, papug afrykańskich, papużek falistych oraz papużek nierozłączek. Dlaczego? Ze względu na różne miejsca zamieszkania, poszczególne gatunki żywią się często inną mieszanką roślin. Zobacz, co przypadnie do gustu Twojej papudze!

Karma dla różnych gatunków papug

Chcesz, by Twój pierzasty pupil był radosny, towarzyski i zdrowy? Polecamy pokarm dla papug w postaci mieszkanki ziarnowej, wypiekanych kolb, smakersów oraz kostek witaminowych.
 

Na czym polega wyjątkowość mieszanek ziarnowych? To niedroga i wydajna karma dla papug, zwłaszcza w opakowaniach 1 kg i 2 kg. Wystarczy, że nasypiesz odpowiednią porcję mieszanki i gotowe!
 

Te produkty zawierają witaminy, aminokwasy i minerały, których potrzebuje każdy opierzony przyjaciel. Polecamy zwłaszcza mieszkanki VERSELE LAGA powstające na podstawie konsultacji z zespołem naukowców z Loro Parque, teneryfskich specjalistów od papug.
 

Alternatywą są chrupiące kolby o smaku banana, ananasa, mango, pomarańczy lub innych owoców. Dużą popularnością cieszą się ptasie smakersy, suszone w temperaturach do 65ºC, w efekcie czego zachowują najwięcej witamin i minerałów.
 

W ofercie mamy też karmy dla ptaków i suplementy diety, wspomniane kostki z witaminami i minerałami na przykład z wapnem. Zobacz, jak kompleksowo możesz zadbać o swojego pupila!

pixel