Karmy dla kanarków, pokarm

ilość produktów: 16

Jakie karmy dla kanarków są bezpieczne i pożywne? Przede wszystkim roślinne, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych, w efekcie czego ptaki są zdrowe i energiczne. W naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowany pokarm dla kanarków złożony z nasion, produktów piekarniczych oraz owoców, które opierzeni przyjaciele uwielbiają. Do wyboru masz opakowania o różnej pojemności: 50 g, 90 g, 500 g czy 1 kg. Pochodzą od renomowanych producentów, takich jak VERSELE LAGA, Vitapol oraz Witte Molen. Ich fenomen tkwi w prostym składzie, różnorodności smaków, a także bogactwie w minerały i witaminy, bez dodatku zbędnej chemii.

Karmy dla kanarków bogate w składniki odżywcze

Szukasz karmy dla kanarków bogatej w największą ilość składników odżywczych? Polecamy smaczki, poddawane procesowi suszenia w temperaturze do 65ºC, w efekcie czego pokarm zachowuje jak najwięcej minerałów i witamin. To wysokojakościowa karma, która pozwala zadbać o zdrowie pupila, połysk jego piór oraz bogate upierzenie.
 

Równie dużą popularnością cieszą się tradycyjne wypiekane kolby przeznaczone do prostego zamontowania w klatce lub wolierze. Oferujemy kolby pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne o różnych smakach na przykład miodowym, jagodowym, wieloowocowym, które kanarki pałaszują najchętniej. Wypieki są zamknięte w szczelnych opakowaniach, które zapewniają, że pokarm dla kanarków jest świeży, chrupiący i smaczny.
 

Ciekawym dodatkiem będą wypiekane biszkopty z jajami kurzymi i sezamem. To bogata dawka składników odżywczych, które dostarczają mnóstwo białka, kwasów Omega 3 i Omega 6 oraz witamin E i B. Takie karmy dla ptaków pomagają skutecznie urozmaicić i zbilansować dietę.

pixel