Akcesoria spacerowe dla psa

ilość produktów: 392

Uwielbiasz spacery ze swoim czworonożnym przyjacielem? Jeśli tak, na pewno wiesz, jak istotną rolę odgrywają smycze dla psa, które ułatwiają kontrolę bezpieczeństwa nad aktywnością zwierzaka. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz regulowane smycze oraz wygodne szelki i obroże dla psa. Wszystkie produkty pochodzą od polecanych marek, takich jak Chaba, Zolux oraz Duvo+. Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort pupila ze starannie dobranymi akcesoriami z lugers.pl!

Smycze dla psa w dobrej cenie

Akcesoria dla psa to przede wszystkim szelki, obroże i kagańce w przeróżnych rozmiarach, zarówno dla małych, jak i dużych czworonogów.
 

Dużą popularnością cieszą się smycze regulowane 25 cm - 260 cm wykonane z gładkiej taśmy. To jedne z najbardziej uniwersalnych i klasycznych modeli – są estetyczne, a przy tym wygodne dla psa. Alternatywę stanowią sznurowe smycze typu lasso, które spowalniają zwierzaka, gdy nadaje zbyt szybkie tempo, co przekłada się na Twoją wygodę. Trzecia kategoria to smycze skórzane, najbardziej eleganckie i reprezentacyjne w naszym asortymencie.
 

Obroże, kagańce i szelki dla psa

Oferujemy szelki, które można z łatwością regulować oraz kagańce do krótkotrwałego stosowania na przykład u weterynarza. Szelki dla psa powstają z certyfikowanych materiałów, czyli są w 100% bezpieczne. A może zainteresują Cię też torby transportowe dla psów lub poidła dla psa z naszej oferty i podczas jednego zamówienia skompletujesz pełne wyposażenie dla ukochanego czworonoga? Zakupy na lugers.pl to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy!

 

Obroża czy szelki? Co wybrać dla swojego pupila?

Akcesoria spacerowe dla psa, bez których wyjście na zewnątrz z pupilem nie byłoby możliwe, to przede wszystkim obroża lub szelki oraz smycz. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Co jednak wybrać – obrożę czy szelki?

 

Wśród właścicieli psów panuje błędne przekonanie, że szelki są lepszym rozwiązaniem dla małych, delikatnych psów czy szczeniaków. Warto pamiętać, że podczas spaceru właściciel powinien mieć kontrolę nad zwierzęciem, a tę zapewnią obroże dla psa. Dzięki niej właściciel może szybko zareagować i przywołać psa oraz spokojnie nauczyć go prowadzenia na smyczy – np. w przypadku szczeniaków.

 

Szelki dla psa powodują, że siła rozkłada się zupełnie inaczej na ciele pupila. W przypadku szybko rosnących szczeniaków kręgosłup może być zbyt mocno obciążony i doprowadzić do schorzeń. Szelki są polecane przede wszystkim dla dorosłych psów, które uprawiają sport z właścicielem. Sprawdzą się podczas wspólnego biegu czy jazdy na rowerze. Wówczas mocne szarpnięcie smyczy nie spowoduje nadmiernego ucisku na krtań.

 

Rodzaje smyczy, które znajdziesz w naszym asortymencie

Smycze dla psa pozwalają odejść Twojemu pupilowi na pewną odległość od nogi, aby załatwić swoje potrzeby czy powąchać interesujące miejsce. Jednocześnie właściciel mając psa na smyczy, może w każdej sytuacji zareagować na zagrożenie. Są to zatem niezbędne akcesoria spacerowe dla psów.

 

W naszym sklepie znajdziesz modele wykonane z tworzyw sztucznych lub naturalnej skóry. Poszczególne smycze różnią się przede wszystkim długością, którą należy dopasować do wielkości psa i swoich potrzeb. Dostępne są także smycze zwijane, które najczęściej cechują się większą długością i zapewniają większą swobodę psu podczas spaceru.

 

Pozostałe akcesoria spacerowe dla psa, o których warto pomyśleć

Jakie jeszcze akcesoria spacerowe dla psa sprawdzą się na co dzień? Koniecznie przemyśl zakup kagańca. Modele siatkowe są zalecane dla wszystkich psów i przydadzą się podczas podróży komunikacją miejską czy wizyty u weterynarza. Są one przeznaczone do stosowania przez krótki czas.

 

Psy ras agresywnych lub psy, które mają tendencję do nieprzewidywalnego zachowania, powinny mieć założony kaganiec w miejscach publicznych. Dostępne są modele wykonane z tworzyw sztucznych lub skóry. Tego rodzaju kagańce dla psa nie ograniczają mocno ruchów żuchwą, dlatego mogą być noszone przez czworonoga także przez dłuższy czas.

 

W naszym sklepie znajdziesz także specjalne smycze z amortyzacją i pasem biodrowym dla biegaczy. Tego rodzaju akcesoria spacerowe dla psów są polecane dla właścicieli, którzy lubią ze swoim czworonogiem uprawiać sport.

pixel