Akcesoria dla kotów, wyposażenie

ilość produktów: 465

Twój futrzasty pupil zasługuje wyłącznie na to, co najlepsze, dlatego powstał dział „akcesoria dla kota”, w którym znajdziesz zabawki, przybory do pielęgnacji oraz wszelkie niezbędne gadżety. Pochodzą one od renomowanych producentów, takich jak Zolux, Francodex i Dr Seidel, marek o ugruntowanej pozycji na rynku. Mamy też pożywne karmy dla kotów, pełne cennych składników odżywczych. Poznaj cały asortyment sklepu lugers.pl!

Akcesoria dla kota – dla dobra futrzaka

Chcesz, by Twój pupil był spokojny i jak najczęściej cieszył się dobrym samopoczuciem? Polecamy dyfuzory relaksujące, które wytwarzają kojące feromony. Pod ich wpływem kot uspokaja się w stresującej sytuacji, na przykład podczas przeprowadzki lub gdy pojawi się nowy członek rodziny.
 

Pomocne dla kota mogą okazać się też płyny o specjalnym zastosowaniu, na przykład środek Repelex Plus, który oducza zwierzaka nieodpowiednich przyzwyczajeń, w tym gryzienia mebli czy załatwiania się w mieszkaniu. Wystarczy, że użyjesz płynu w konkretnym miejscu, by zniechęcić futrzaka do niepożądanego zachowania.
 

A może chcesz zachęcić kota do zabawy? Polecamy akcesoria w postaci ekstraktów z kocimiętki – substancja działa wabiąco i pobudzająco. To bezpieczny środek, który napełnia czworonożnego przyjaciela nowymi pokładami energii.
 

Potrzebny Ci żwirek dla kota? Albo szukasz wygodnego legowiska dla kota, które zapewni mu przyjemny odpoczynek i regenerujący sen? Koniecznie poznaj całą ofertę naszych akcesoriów, by wybrać potrzebne gadżety w dobrej cenie!

pixel