Karma dla psów z problemami urologicznymi

ilość produktów: 5

Czy wiesz, że weterynaryjna karma dla psa może nawet rozpuścić kamienie nerkowe? Takie właściwości mają na przykład karmy urinary dla psa 4VETS Non-struvite o obniżonej zawartości minerałów. Producent wzbogacił pokarm 4VETS w naturalną żurawinę, która chroni pęcherz przed osadzaniem się bakterii chorobotwórczych. Dzięki temu nie tylko wzmacnia i wspiera układ moczowy, ale nawet redukuje stany zapalne i chorobowe. Zobacz, jakie karmy urinary dla psa podniosą jego komfort życia.

Naturalna karma na drogi moczowe psa

Jakie składniki zawiera najlepsza karma dla psów z problemami urologicznymi? Przede wszystkim ma obniżoną zawartość minerałów, takich jak magnez, sód i potas, które mogłyby się przyczyniać do powstawania kamieni nerkowych. Poza tym została wzbogacona o żurawinę. Ten niepozorny składnik ma mnóstwo cytrynianów, które przeciwdziałają powstawaniu kamieni nerkowych, a nawet je rozpuszczają.
 

Jaka jest najlepsza karma urinary dla psa?

Dużą popularnością cieszy się karma na drogi moczowe psa bogata w niskotłuszczowe mięso z indyka. Psiaki uwielbiają jego smak, a przy okazji stanowi on lekkostrawne źródło białka, nie obciąża nadmiernie żołądka i jelit. Indycza karma dla psów z problemami urologicznymi pozwoli Ci zadbać jednocześnie o układ moczowy i trawienny pupila.
 

Wymienione wyżej kryteria spełniają karmy weterynaryjne dla psów marki 4VETS. Stanowią propozycję pełnowartościowego posiłku, który jest w stanie nawet rozpuścić nerkowe kamienie struwitowe. Jeśli więc chcesz, by Twój psiak cieszył się długim i dobrym życiem, poznaj ofertę karm dla psów z problemami urologicznymi!

pixel