Pielęgnacja akwarium

ilość produktów: 17

Chcesz, by rybki żyły w bezpiecznym i czystym środowisku? Poznaj naszą ofertę akcesoriów od renomowanych producentów, takich jak Tetra i Tropical, które sprawią, że pielęgnacja akwarium stanie się prosta i przyjemna. W sklepie lugers.pl znajdziesz zarówno płyny, jak i tabletki do uzdatniania wody, dezynfekcji sprzętu w akwarium, zwalczania glonów oraz eliminacji grzybów i pasożytów. Polecamy też żywe kultury bakterii niezbędne do rozwoju rybek i bujnego wzrostu roślin. Zobacz, co dokładnie sprawi, że Twoje akwarium zostanie idealnym środowiskiem dla wodnych mieszkańców!

Pielęgnacja akwarium – bezpieczne preparaty

Krystaliczna woda jest nie tylko ozdobą akwarium, ale przede wszystkim wspomaga rozwój rybek. Zielona, mętna toń zagraża ich życiu, dlatego potrzebujesz preparatów do uzdatniania wody, które eliminują zabrudzenia, neutralizują szkodliwe substancje i regulują właściwe pH dla wodnych żyjątek. Polecamy wydajne uzdatniacze Tetra i Tropical, jedno opakowanie wystarczy nawet na kilka miesięcy.
 

Akcesoria akwarystyczne z naszego sklepu obejmują odżywki bogate w mikroelementy potrzebne do rozwoju ryb i wzrostu roślin. Przydatne okażą się także preparaty do klarowania wody, eliminujące jej zmętnienie.
 

Dużą popularnością cieszą się środki zwalczające niebezpieczne bakterie, pasożyty, grzyby i glony na przykład Tetra AlguMin Plus i Tropical CMF. Uzupełnieniem pielęgnacji stanie się preparat do dezynfekcji wyposażenia (siatek, filtrów, akwariów do rozmnażania). W sklepie lugers.pl znajdziesz bezpieczne produkty do pielęgnacji akwarium oraz pełnowartościowy pokarm dla ryb!

pixel