MIX/Zestawy karm dla psa

ilość produktów: 267

W sklepie internetowym lugers.pl zamówisz wielosmakowe zestawy karm dla psa. Wybierając gotowe zestawy, oszczędzasz pieniądze, które możesz przeznaczyć na gadżet dla czworonoga - na przykład miseczkę, zabawkę lub szampon. A jedno opakowanie karmy w zestawie często jest tańsze od opakowania zakupionego pojedynczo. Dlatego nasz asortyment uzupełniliśmy w mixy karm dla psów od renomowanych producentów, takich jak Dolina Noteci, 4VETS, Rafi, Pieper Animals oraz w nasze autorskie - Luger’s. Wyróżnia je naturalny, przejrzysty skład, pozbawiony zbędnych dodatków, takich jak np. konserwanty czy barwniki. Zobacz jakie produkty pozwolą urozmaicić dietę Twojego pupila!

Zestawy karm dla psa każdej rasy

Oferujemy mixy karm złożone nawet z kilkudziesięciu smaków, takich jak na przykład wołowina, jagnięcina, kangur, bażant, jeleń czy sarna, dzięki którym Twój czworonożny przyjaciel nigdy nie zazna nudy w diecie. Do wyboru masz opakowania o różnej wielkości, na przykład 185 g, 300 g, 500 g, a nawet ponad 1 kg.
 

Mixy karm dla psów ze sklepu lugers.pl są przeznaczone dla każdej rasy. Możesz wybrać zestaw, w którym znajdują się puszki o różnych smakach na przykład wołowina, dziczyzna, jagnięcina czy kaczka. Dzięki temu każdego dnia zaserwujesz pupilowi inny posiłek, smaczny, zdrowy i urozmaicony.
 

Do wyboru jest zarówno sucha, jak i mokra karma dla psów. Może zamówisz zestaw 24 puszek na prawie cały miesiąc? A może potrzebujesz tylko 7 karm na tydzień? W naszym sklepie szybko skompletujesz zestaw o dowolnym smaku, wielkości i składzie!

pixel