Wszystko dla kociąt - akcesoria, wyprawka

ilość produktów: 8

Potrzebujesz łagodnego szamponu dla swojego zwinnego futrzaka? A może interesują Cię akcesoria dla kociąt w postaci preparatów z kocimiętką, które pobudzą zwierzaka do zabawy? U nas znajdziesz wszystko dla kociąt, co pozwoli Ci zadbać o zdrowie i samopoczucie pupila, wzbogacić jego codzienność o nowe atrakcje, a przy tym dostarczyć jak najwięcej radości.

Wszystko dla kociąt w każdym wieku

Szukasz wydajnych środków pielęgnacyjnych, które pozwolą Ci zadbać o zdrowie i czystość małego kota? Polecamy łagodne szampony pielęgnujące nawet wrażliwą skórę, a przy tym zmniejszające prawdopodobieństwo wystąpienia podrażnień. W asortymencie znajdują się też płyny do czyszczenia uszu i jamy ustnej kociąt – te pierwsze skutecznie usuwają woskowinę, a drugie osad z płytki nazębnej.
 

Akcesoria dla kociąt to również zestaw suplementów i dodatków odżywczych, w tym przysmaków bogatych w prebiotyki i taurynę. Te składniki odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego, natomiast tauryna wyostrza wzrok, by pupil był w pełni sprawny i zwinny.
 

W ofercie mamy akcesoria dla kota, takie jak płyn z kocimiętką, którą możesz stosować na zabawkach, by pobudzić zwierzaka do aktywności i sprawić mu jeszcze więcej radości. Zabawki dla kota z kocimiętką zapewniają mnóstwo atrakcji każdemu futrzakowi.
 

W naszym sklepie znajdziesz też podkłady higieniczne, obroże adaptacyjne, mleko zastępcze, dyfuzory relaksujące oraz pożywne karmy dla kotów. Już teraz skompletuj zestaw akcesoriów dla kociąt, by zadbać o ich prawidłowy rozwój!

pixel