Akwarystyka

ilość produktów: 63

Szukasz zdrowego pokarmu dla swoich rybek? A może jest Ci potrzebny uzdatniacz do wody lub preparat, który definitywnie usunie glony? Jesteś we właściwym miejscu – lugers.pl to również sklep akwarystyczny - kupisz u nas najpotrzebniejsze akcesoria do akwarium. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych, certyfikowanych marek, takich jak Tetra i Tropical, wyróżnionych międzynarodowymi nagrodami. Zobacz, co dokładnie przygotowaliśmy dla Twoich podwodnych przyjaciół!

Sklep akwarystyczny – akcesoria i pokarm dla ryb

Chcesz, by Twoje rybki cieszyły się długim życiem? Wybierz pokarm dla ryb w postaci granulek, płatków lub tabletek bogatych w składniki odżywcze, witaminy i minerały. W naszym sklepie znajdziesz małe i duże opakowania karm, więc na pewno zamówisz produkt zgodny z własnymi preferencjami.
 

Granulki polecamy zwłaszcza posiadaczom rybek pływających w środkowej i dolnej części zbiornika. Właściciele gatunków żerujących bliżej powierzchni mogą natomiast postawić na lekkie płatki. Uzupełnieniem i urozmaiceniem diety każdej ryby staną się tabletki, na przykład samoprzylepne, które doklejają się do szyby akwarium, w efekcie czego możesz podziwiać rybki z bliska.
 

Akwarystyka obejmuje też preparaty pielęgnacyjne na przykład do uzdatniania wody, które neutralizują szkodliwe substancje i sprawiają, że woda jest czysta niczym kryształ. Dużą popularnością cieszą się też środki zmiękczające wodę. Akwarystyka to również produkty usuwające chlor lub grzyby, pasożyty i bakterie. Zauważ, jak prosto możesz zadbać o zdrowie i komfort rybek z produktami ze sklepu internetowego lugers.pl!

pixel