Zabawki dla kota - interaktywne i nie tylko

ilość produktów: 74

Szukasz zabawki dla kota, która sprawi, że Twój futrzak zamruczy ze szczęścia? Jesteś we właściwym miejscu! W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze piłeczki, wędki, imitacje myszy i rybek, drapaki oraz interaktywne gadżety, które dostarczą pupilowi mnóstwo radości i poprawią Wasze relacje. Które z nich wybierzesz?

Bezpieczne zabawki dla kota

Czy wiesz, że dobra zabawka potrafi zająć uwagę kota nawet przez kilka godzin? Mruczki potrzebują właściwie dopasowanych gadżetów, które pobudzą je do aktywności, wyostrzą zmysły, zadbają o kondycję, a przede wszystkim zaspokoją ich potrzebę dzikości.
 

Wędki dla kota i nie tylko

Dlatego w naszym asortymencie nie brakuje przeróżnych zabawek dla kotów, w tym wędek z piórkami i grzechotkami. Dzięki nim futrzak poczuje się jak na prawdziwym polowaniu na ptaki. Natomiast Ty uchronisz się przed zadrapaniami, ponieważ będziesz wygodnie operować wędką z większej odległości.
 

Polecamy też akcesoria dla kotów - kolorowe imitacje rybek i ptaszków, które pozwolą zaspokoić zwierzakowi instynkt łowiecki w domowym zaciszu. Niektóre z nich wydają realistyczne odgłosy, co dodatkowo nęci kota, pobudzając go do harców.
 

Chcesz urozmaicić kocią rozrywkę? Oferujemy piłeczki, cukierki z kocimiętką, interaktywne zabawki dla kotów z czujnikiem ruchu oraz drapaki, które stosowane zamiennie, nie pozwolą futrzakowi zaznać nudy.
 

Wszystkie zabawki dla kotów powstają z nietoksycznych, certyfikowanych tworzyw, są zatem bezpiecznie dla pupila oraz opiekuna. Pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Coockoo, Duvo+ i Zolux – posłużą Wam przez lata!

pixel