Miski dla kota i poidła

ilość produktów: 9

Chcesz, by Twój koci podopieczny nie tylko najadał się do syta, ale i cieszył się posiłkiem? W naszym asortymencie znajdziesz miski dla kota wykonane z bezpiecznych tworzyw, które nie zmieniają smaku karmy, nie zawierają toksycznych substancji, a przy tym zachęcają kota do ochoczego pałaszowania każdego pokarmu. Co dokładnie oferujemy?

Miseczki dla kota z bezpiecznych materiałów

Twój futrzasty smakosz na pewno bywa wymagający, jeśli chodzi o to w czym podajesz mu jego posiłek, prawda? Dlatego w sklepie lugers.pl prym wiodą nowoczesne miski dla kota od renomowanych marek, takich jak Dolina Noteci oraz DUVO+, powstające z nietoksycznych materiałów.
 

Oferujemy ekologiczne miski z polilaktydu pozyskiwanego ze skrobi kukurydzianej, czyli z biodegradowalnego tworzywa. Nie zmieniają smaku karmy, są bezpieczne dla kota, a jednocześnie dla środowiska naturalnego. Alternatywę stanowią miseczki dla kota z drewnianą obudową, które nie tylko są naturalne, ale i wyglądają elegancko w każdym wnętrzu.
 

Twój kociak je zbyt łapczywie? Wybierz miskę spowalniającą ze specjalnymi wypustkami, dzięki którym zwierzak je swój posiłek wolniej. W sklepie znajdziesz też miseczki w oryginalnych kształtach i wzorach oraz pojemne poidła dla kotów.
 

A może zainteresują Cię akcesoria dla kotów, takie jak antypoślizgowe podkładki pod miski, łyżki do nakładania karmy czy dystrybutory wody? Poznaj kategorię „miski i poidła dla kota”, by zaopatrzyć pupila w niezbędne akcesoria, które zadbają o jego zdrowie i samopoczucie!

pixel