Witaminy dla gryzoni

ilość produktów: 12

Hodowlane gryzonie najczęściej żywią się pokarmem złożonym ze zbóż, ziaren i siana, dlatego mogą zmagać się z niedoborem witamin. Jeśli więc chcesz zadbać o zdrowie swojego królika, chomika lub świnki morskiej, zamów witaminy dla gryzoni ze sklepu lugers.pl, które pochodzą tylko od renomowanych producentów, takich jak Vitapol i FRANCODEX. Sprawdź, co dokładnie polecamy!

Witaminy dla gryzoni – dla zdrowia i wigoru

Chcesz zapobiec niedoborom witamin u swojego zwierzątka? Suplementy dla gryzoni to całkowicie bezpieczne, zdrowe i skuteczne preparaty, dzięki którym zadbasz o cały organizm pupila. Wspomożesz budowę zębów, pazurków i kości, zapobiegniesz wystąpieniu karłowatości lub krzywicy oraz wspomożesz prawidłowy wzrost zwierzaka.
 

Oferujemy suplementy dla gryzoni w postaci kostek, kropelek i przysmaków. Dużą popularnością cieszą się kostki wapienne o smaku owocowym (na przykład jabłka), bogate w jeden z najważniejszych składników dla królików czy chomików, czyli wapń wspierający układ kostny.
 

W kropelkach mamy na przykład witaminę C zapewniającą prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego u gryzoni, a w formie przysmaków preparaty eliminujące nieprzyjemny zapachach sierści i moczu. Wśród suplementów dla gryzoni mamy też zestaw wszystkich witamin Vitavit, który kompleksowo dba o zdrowie pupili.
 

Jak widzisz, akcesoria dla gryzoni w postaci suplementów to niezbędniki, bez których prawidłowy rozwój zwierzaków bywa utrudniony. Zapraszamy do składania zamówień, gwarantujemy przyjazne ceny!

pixel