Ptaki

ilość produktów: 77

Potrzeby papug i kanarków są tak różnorodne, jak ich gatunki – dlatego nasz asortyment jest bogaty we wszystko dla ptaków, co wzbogaci ich życie o przyjemne doświadczenia. Piasek do klatki, drewniane budki, zestawy witamin, pełnowartościowe karmy, oraz wiele innych produktów znajdziesz w sklepie lugers.pl. Wspomniane produkty dla skrzydlatego przyjaciela zapewnią mu zdrowy rozwój, dostarczą zajmującej rozrywki, a także pozwolą poczuć się jak w naturalnym środowisku. Mamy wszystko dla ptaków, takich jak kanarki czy papugi – sprawdź!

Niezbędne akcesoria dla ptaków

Chcesz kompleksowo zadbać o higienę swojego opierzonego pupila? Wybierz w naszym sklepie naturalny piasek, który pochodzi z kopalni mineralnych i nie zawiera szkodliwych zanieczyszczeń. Doskonale wchłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy, nie pyli, a przy tym występuje w kilku wersjach, nawet zapachowych. Produkt został poddany obróbce termicznej w temperaturze 100 stopni Celsjusza, więc nie zawiera bakterii.
 

A może chciałbyś zapewnić ulubieńcowi spokojne, zaciszne miejsce? U nas znajdziesz drewniane budki dla ptaków egzotycznych, które sprzyjają odpoczynkowi, a także reprodukcji – to niezbędny azyl, bezpieczne miejsce dla pupila.
 

W ofercie mamy też witaminy dla ptaków, na przykład kostki wapienne potrzebne do budowy skorupek jaj w tracie lęgu oraz wspierające prawidłowy rozwój organizmu. Oferujemy też pożywne karmy dla ptaków: wypiekane kolby, smakersy i mieszanki ziarnowe. Zadbaj o zdrowie i sprawność kanarka lub papugi ze specjalistycznymi produktami z dobrego źródła!

pixel