Wszystko dla psów

ilość produktów: 2970

Wiemy, że Twój pupil zasługuje na najlepszą opiekę, dlatego mamy wszystko dla psa – naturalną karmę z bezpiecznych składników, certyfikowane zabawki, delikatne środki pielęgnacyjne, przysmaki dla psów, aksamitne w dotyku legowisko... właśnie to oraz wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie. Dostarczamy produkty prosto od marek o ugruntowanej pozycji na rynku, takich jak Dolina Noteci, Natural Taste, Animonda czy Brit. Zobacz, jaką karmę oraz akcesoria dla psa zamówisz w sklepie lugers.pl!

Sklep dla psa każdej rasy

Szukasz certyfikowanych zabawek, piłek czy sznurków dla ukochanego czworonoga? U nas znajdziesz bezpieczne akcesoria do zabawy wykonane na przykład z bawełny czy kauczuku, które dostarczą mu wielu godzin rozrywki.
 

A może Twój psiak potrzebuje środków pielęgnacyjnych: naturalnego szamponu, pasty, grzebienia lub odświeżacza oddechu? Mamy wszystko dla psa, co pozwoli Ci zadbać o jego higienę. Polecamy też aksamitne w dotyku legowiska na przykład ze zdejmowanym pokrowcem, który wypierzesz w pralce, jeśli tylko się zabrudzi.
 

Nasz sklep dla psa obfituje w maty chłodzące (idealne podczas upałów), torby transportowe, miski z antypoślizgowym dnem lub spowalniające, powodujące wolniejsze spożywanie karmy.
 

A jeśli już o jedzeniu mowa, dużą popularnością w sklepie cieszy się sucha i mokra karma dla psa – dostarczamy wysokobiałkowy posiłek z dodatkiem niezbędnych witamin. Polecamy też karmę suszoną Luger’s, do której produkcji użyliśmy 187 g mięsa i podrobów na 100 g jedzenia. Oferowane przez nas produkty to bezpieczny wybór!

pixel