Nowości dla gryzoni

ilość produktów: 141

Szukasz przysmaków dla królika? A może potrzebujesz naturalnego szamponu dla świnki morskiej, ale dotychczas żaden nie sprawił, że sierść stała się aksamitnie gładka? Zobacz nowości dla gryzoni, które pochodzą prosto od renomowanych marek, takich jak DUVO+, Zolux i FRANCODEX. To udoskonalone akcesoria i karmy – nowości na rynku. Co jednak ważne, ich ceny nie są zawyżone. Przeceniliśmy wiele produktów, by Twój pupil cieszył się nowościami nawet za kilka złotych!

Nowości dla gryzoni

Szukasz nowości wśród karm dla gryzoni, które składają się tylko z naturalnych składników bez dodatku chemii? Właśnie tutaj zamówisz chrupiące kolby pełne zboża, ekstrudaty z witaminami i minerałami oraz karmy dostarczające wszystkich witamin.
 

Całości dopełniają pojemne miseczki i poręczne poidła stworzone z bezpiecznych materiałów. Większość z nich ma dodatkowe zabezpieczenia, takie jak konstrukcje odporne na przewrócenia, dzięki którym pupil nie rozsypie jedzenia ani nie wyleje wody.
 

Wśród nowości popularne są też naturalne piaski do kąpieli pupili, które składają się z glinki wzbogaconej mikronizowaną siarką organiczną, więc są bezpieczne, a przy tym eliminują brzydkie zapachy, wilgoć i kurz. Polecamy też szampony i neutralizatory odoru odchodów, by higiena gryzoni już nigdy nie sprawiała problemu.
 

Wisienką na torcie są drewniane domki i mostki, kołowrotki i wirujące kostki do zabawy, by pupil nigdy nie był smutny i znudzony. Nowości w sklepie internetowym lugers.pl odpowiadają na wszystkie potrzeby gryzoni!

pixel