Nowości dla ptaków

ilość produktów: 45

Szukasz nowej budki dla kanarka? A może chcesz uzupełnić dietę papugi o cenny wapń, potrzebny do wzmocnienia jej dzióbka i pazurków? W tej kategorii znajdziesz nowości dla ptaków, prosto od znanych marek, które na bieżąco dostarczają certyfikowane, naturalne, bezpieczne akcesoria dla pierzastych przyjaciół. Prym wiodą też karmy dla ptaków – spośród wielu smaków i gramatur z pewnością wybierzesz coś odpowiedniego dla swojego zwierzaka. Zadbaj o niego ze sklepem internetowym lugers.pl!

Nowości dla ptaków

Zolux, Versele Laga, Vitapol… te marki wiedzą, co jest najlepsze dla pierzastych pupili. Dlatego znajdziesz je w naszej ofercie, by móc dostarczać swojemu kanarkowi czy papużce wszystkiego, co najlepsze, a nasze nowości dla ptaków składają się właśnie z udoskonalonych akcesoriów, gadżetów i karm dla ptaków.
 

Polecamy piasek na podłoże prosto z kopalni mineralnych, obrabiany w temperaturze 100 stopni Celsjusza, dzięki czemu nie zawiera bakterii ani zanieczyszczeń. To bezpieczne podłoże dla ptaków, które skutecznie wchłania wilgoć, nie pyli i usuwa brzydkie zapachy.
 

A może potrzebujesz budek lub karmników, które stworzą bezpieczny dom dla pierzastego przyjaciela? Lub świeżo wypiekanych kolb roślinnych, przysmaków, mieszanek ziołowych, witamin? Wszystko to, oraz o wiele, więcej zamówisz w sklepie internetowym lugers.pl.
 

Nowości dla ptaków nie muszą być drogie – w tej kategorii znajdziesz też przecenione produkty.

pixel