Karmy dla psów z niewydolnością nerek

ilość produktów: 6

Czy wiesz, że psy z niewydolnością nerek potrzebują karmy ubogiej w fosfor oraz o niższej zawartości białka? Właśnie taka karma na nerki dla psa znajduje się w sklepie internetowym lugers.pl. Oferujemy lekkostrawny pokarm, o najwyższej przyswajalności, który nie obciąża układu moczowego czworonogów. Dużą popularnością cieszy się karma na nerki dla psa od producenta 4VETS, jej skład wyróżnia mniejsza zawartość białka, fosforu i sodu. Pozwól, by Twój czworonóg cieszył się długim i dobrym życiem dzięki zbilansowanej diecie!

Naturalne karmy dla psów z niewydolnością nerek

Przepis na zdrowe karmy weterynaryjne dla psów? Doskonale zna go na przykład producent karm 4VETS, który oferuje pokarm dla czworonogów bogaty w białka wysokowartościowe z indyka. To lekkostrawne, chude mięso nie obciąża organizmu psa. Jak wspomnieliśmy, w karmach 4VETS znajduje się mniej fosforu i sodu, a jednocześnie więcej kwasów tłuszczowych n-3 i n-6.
 

Karmy dla psów z niewydolnością nerek z naszego asortymentu są pozbawione chemii. Zyskujesz pewność, że pupil czerpie energię z bezpiecznego pokarmu, pełnego składników odżywczych.
 

Co jeszcze zawierają karmy weterynaryjne dla psów z niewydolnością nerek? Prebiotyki wzmacniające florę bakteryjną, olej lniany wspomagający wchłanianie witamin oraz budulcowe białko w zrównoważonej ilości. Wszystkie karmy powstały zgodnie z przemyślaną recepturą, w której na pierwszy plan wysuwa się zdrowie pupili.

pixel