Przysmaki dla psa i smaczki

ilość produktów: 415

Rozmaite przysmaki dla psów to rewelacyjnie uzupełnienie diety. Pełnią także funkcję nagrody lub też mogą być najlepszą motywacją na przykład w czasie treningu czy nauki rozmaitych umiejętności. I dlatego właśnie producenci w ofercie mają szereg przysmaków, które czworonogi uwielbiają. Wybierając przysmaki dla psa, jakie oferujemy w naszym sklepie, trzeba oczywiście zwracać uwagę na ich skład oraz wartość składników odżywczych.

Które przysmaki dla psów wybrać?

Po przysmaki dla psa można sięgać tak często, jak tylko jest potrzeba, choć oczywiście nie powinny one zastąpić standardowych posiłków. Wiele osób sięga po smakowite kąski, naturalne gryzakiciastka dla psów w procesie szkolenia lub też wtedy, gdy chcą wprowadzić nowe nawyki. To najbardziej aromatyczna nagroda, która niewątpliwie będzie sprawiać przyjemność. Tak jak karmy dla psów przekąski powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb – wieku, wielkości, stanu zdrowia. Zupełnie nie sprawdzają się natomiast smakołyki przeznaczone dla ludzi. Bez problemu natomiast można znaleźć przysmaki dla psów postaci suchych kości, dropsów czy ciasteczek. Dodatkowo będą one także dbać o jamę ustną i zęby pupila oraz zaspokajają naturalną potrzebę żucia. Sprawiają też dużo przyjemności i radości oraz pozwalają budować pozytywne relacje. Poza tym specjalnie przygotowywane propozycje dostarczają szeregu ważnych witamin i innych składników odżywczych. Stają się więc wartościowym uzupełnieniem diety, a rozmaite formy będą w wielu wariantach ciekawym wyzwaniem. Sprawdź, które przysmaki dla psa będą najlepsze dla Twojego pupila.
 

Jakie przysmaki dla psów oferujemy?

Smakołyki dla czworonogów są nie tylko formą nagrody za wykonaną sztuczkę, ale i doskonale uzupełniają codzienną dietę pupila w witaminy i minerały. Popularne i lubiane smaczki dla psów to między innymi ciastka marki Milord, które występują w kilku smakach na przykład królik z migdałem i wołowina z burakiem.
 

W naszym sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz naturalne ciastka dla psów, czyli całkowicie pozbawione konserwantów, barwników i sztucznych aromatów. Coraz więcej osób wybiera też wersje pozbawione glutenu, cukru i soli, czyli najbardziej przyjazne dla psich organizmów. Te przysmaki dla psa powstają w procesie suszenia ciepłym powietrzem, więc są pozbawione bakterii, ale jednocześnie zachowują właściwości odżywcze i wysoką zawartość białka budującego mięśnie.
 

A może trafisz w gust pupila z mięsną potrawką, która ma soczyste, wilgotne i duże kawałki mięsa? Takie smaczki dla psa oferuje między innymi producent BULT – potrawka składa się na przykład z cielęciny, jaj, groszku i buraka pochodzących tylko z polskich upraw. Taki przysmak dla psa również jest naturalny, zawiera nawet ponad 70% mięsa, a co istotne jest źródłem białka, błonnika oraz witamin i minerałów.
 

Psie przysmaki to też gryzaki – który pies nie lubi ostrzyć zębów? Dlatego oferujemy smakołyki dla psów w postaci poroża jelenia, krtani wołowej lub skóry królika. Każdy produkt poddano obróbce termicznej, więc jest w pełni bezpieczny i pozbawiony drobnoustrojów. Poza tym smakołyki dla psa w postaci gryzaków ostrzą zęby, usuwają z nich kamień i eliminują brzydki oddech. Gryzaki są niskokaloryczne, co stanowi dodatkową zaletę dla psów z tendencją do tycia.
 

Naturalne przysmaki dla psów

Dlaczego smakołyki dla psa są tak ważne? Nie tylko zaspokajają głód pupila, ale i dbają o jego jamę ustną, oddech oraz zapewniają dodatkową zabawę. Wiele osób wybiera też smakołyki treningowe dla psa, by nagrodzić pupila za dobrze wykonane zadanie lub sztuczkę. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz psie przysmaki w różnym wydaniu – począwszy od gryzaków, po ciastka, paski dentystyczne, potrawki, a skończywszy na karmie uzupełniającej.
 

Oferujemy bezpieczne, zdrowe, naturalne przysmaki dla psa, w których nie ma chemii. Dostarczasz swojemu pupilowi to, co najlepsze, bez obaw o jego zdrowie i samopoczucie. W naszym sklepie są też dedykowane smakołyki dla psów na przykład dla seniorów, juniorów lub zmagających się z problemami trawiennymi. Każdy przysmak dla psa pochodzi od certyfikowanych i zweryfikowanych marek, takich jak Brit i Dolina Noteci – zaufaj specjalistom!

pixel