Super Benek - żwirek dla kota

ilość produktów: 131

Marka Super Benek już od ponad 25 lat dostarcza nie tylko żwirki, ale i pochłaniacze zapachów, karmy suche i mokre, szampony, płyny do jamy ustnej dla mruczków w całej Polsce. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepiej oceniane produkty od tej polskiej marki, zwłaszcza żwirek Super Benek z serii Corn Cat lub Crystal Compact. Oferujemy żwirki dla kota o pojemności od 5l do 25l o różnych zapachach na przykład trawy morskiej, cytrusów, lawendy czy neutralnym. Dzięki temu dopasujesz konkretny żwirek do potrzeb własnego czworonoga. Do wyboru są żwirki bentonitowe, drzewne, silikonowe i kukurydziane – który sprawdzi się u Twojego kota?

Żwirek Super Benek od polskiej marki

W sklepie internetowym lugers.pl znajdziesz żwirek Super Benek Corn Cat wyprodukowany tylko z materiałów roślinnych. To naturalny, biodegradowalny, ekologiczny żwirek pozbawiony toksycznych dodatków. Dzięki temu jest całkowicie bezpieczny dla każdego kota. Żwirek Super Benek corn cat występuje w kilku zapachach na przykład świeżej trawy, co neutralizuje nieprzyjemną woń z kuwety.
 

Zainteresowaniem cieszy się też żwirek Super Benek Crystal Compact wykonany z żelu krzemionkowego, który doskonale pochłania wilgoć za pomocą specjalnej formuły granulek. Krzemionka eliminuje bakterie, co zwiększa higieniczność kuwety i wspiera mruczka w zachowaniu zdrowia i prawidłowym rozwoju.
 

Potrzebujesz certyfikowanych produktów dla kota? Super Benek jest odpowiedzią na oczekiwania kociarzy i hodowców, którzy szukają żwirków i pochłaniaczy zapachów od polskiej marki w przyjaznej cenie, a przede wszystkim całkowicie nieszkodliwych dla mruczków. Zapewniamy, że marka Super Benek zostanie z Twoim futrzastym przyjacielem na lata!

pixel