Nowości

ilość produktów: 852

Chcesz poznać nowości dla zwierząt, które zadbają o zdrowie i dobrą zabawę psów, kotów, chomików, papużek czy żółwi? W tej kategorii znajdują się najnowsze produkty od renomowanych producentów, takich jak Dolina Noteci, Brit, Natural Taste, Versele Laga, Rafi czy Dr Seidel. Nasz sklep zoologiczny lugers.pl pozwoli Ci zaopatrzyć pupila w najnowsze karmy i akcesoria, by nigdy nie zaznał nudy!

Nowości dla zwierząt – karmy, akcesoria, zabawki

Twojemu psiakowi znudziły się stare zabawki? A może chcesz urozmaicić jego dietę, bo zaczyna kręcić nosem? W kategorii nowości znajdziesz najnowsze karmy dla psów wypełnione po brzegi białkiem, które pozwoli im prężnie się rozwijać. Poza tym nie brakuje u nas zabawek w postaci piłek, sznurków, gumowych kości, a nawet gadżetów w kształcie zwierzątek.
 

W sklepie internetowym lugers.pl prym wiodą też nowości dla kota, takie jak pasty, grzebienie, szczotki i szampony. Dużą popularnością cieszą się karmy z zawartością białka na poziomie nawet ponad 30%, miseczki i zabawki od renomowanych marek.
 

A co powiesz na nowoczesne budki i karmniki dla kanarków i papużek? Tutaj znajdziesz udoskonalone akcesoria dla ptaków, wykonane z naturalnych tworzyw, pozbawione chemii.
 

Całości dopełniają nowości dla królików, chomików, świnek morskich, żółwi, jaszczurek i pozostałych domowych pupili. Bądź zawsze na bieżąco z nowościami dla zwierząt, by mogły cieszyć się najnowszymi i najbardziej udoskonalonymi akcesoriami na rynku w Polsce!

pixel