Akcesoria i zabawki dla ptaków

ilość produktów: 3

Liny do wspinania, huśtawki, piłeczki, drabinki… zabawki dla ptaków przyjmują wiele postaci. Świadomi tego wzbogaciliśmy asortyment w niezbędne akcesoria dla ptaków, które dadzą mnóstwo radości opierzonym przyjaciołom. To jednak nie wszystko – w sklepie lugers.pl znajdziesz przytulne budki dla egzotycznych ptaków, które staną się dla nich nie tylko azylem przeznaczonym do kojącego odpoczynku, ale i zakątkiem do reprodukcji. Poznaj nasz asortyment!

Zabawki i akcesoria dla ptaków

Opiekunowie opierzonych pupili zamawiają nie tylko zabawki dla ptaków, ale i drewniane budki przystosowane do relaksu lub reprodukcji. Polecamy zwłaszcza budkę od polskiego producenta Zolux. Drewniany „domek” jest naturalny i przytulny, ale i prezentuje się nadzwyczaj elegancko w każdej klatce.
 

A może zapoznasz się też z kategorią „karmy dla ptaków”, w której powodzeniem cieszą się przysmaki dla kolorowych kanarków i papug? Oferujemy pokarmy roślinne dodające energii ptakom, które wspierają ich rozwój i natychmiast sycą.
 

Znajdziesz u nas również pokarm złożony z nasion, zbóż i owoców, które skrzydlaci przyjaciele uwielbiają. Może zaopatrzysz pupila w tradycyjnie wypiekane kolby, albo pełnowartościowe karmy bogate w białko, kwasy Omega 3, Omega 6 oraz witaminy E i B?
 

Uzupełnieniem wyposażenia jest piasek z kopalni mineralnych pozbawiony zanieczyszczeń. Skutecznie wchłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy, nie pyli, a przy tym dzięki obróbce termicznej nie zawiera bakterii.
 

Zauważ, jak szybko możesz skompletować zestaw dla papugi lub kanarka. Karmy, akcesoria i zabawki to wszystko, czego potrzebuje wesoły ptak, by umilać Twoje dni!

pixel