Natural Taste - karmy dla psów i kotów

ilość produktów: 61

Szukasz karmy dla psa bogatej w białko? A może potrzebujesz lekkostrawnego obiadu dla kota? W tej kategorii znajdziesz karmy Natural Taste, które wyróżnia zbilansowana, zdrowa receptura. Nie znajdziesz w nim konserwantów, barwników ani sztucznych aromatów, a świeże mięso o zawartości do 70 procent! Reszta to zdrowe dodatki, takie jak rosół, olej lniany czy substancje mineralne. Natural Taste to samo zdrowie!

Natural Taste dla psa

Czego potrzebuje Twój pies do prawidłowego rozwoju? Białka, zdrowych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów – czyli wszystkiego, co oferują mokre karmy dla psów Natural Taste. U nas kupisz je w wielu wersjach smakowych, a także o różnych pojemnościach, na przykład 400 g i 800 g.
 

Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza karmy: Wściekły Byk, Dziki Dzik, Czarna Owca i Kurka Wodna, które mają nie tylko prosty i zdrowy skład, ale i ciekawy design – opakowania cieszą oko barwnymi grafikami.
 

Karmy dla kotów Natural Taste

A może poszukujesz zdrowej karmy Natural Taste dla swojego mruczka? Rozpieść jego kubki smakowe kurczakiem, indykiem lub jagnięciną – puszki są dostępne w gramaturach 185 i 400 g.
 

Karmy dla kotów Natural Taste wywołują uśmiech na twarzy dzięki ciekawemu designowi puszek i nazewnictwem – może Twojego kota ucieszy Niewąska Gąska lub Złota Rybka? Oryginalne opakowania przykuwają uwagę, wzbudzają zainteresowanie, ale najważniejsze, że wewnątrz znajdują się jakościowe składniki, które zaspokoją głód kota każdej rasy.

pixel