Dolina Noteci - karmy dla psów i kotów

ilość produktów: 330

Polska marka Dolina Noteci jest jedną z najbardziej cenionych w branży zoologicznej – potwierdzają to liczne nagrody, takie jak wyróżnienie dla Firmy Roku czy Top for Dog dla sklepu internetowego. Nic zatem dziwnego, że karmy Dolina Noteci znajdziesz również w naszej ofercie. Zaopatrujemy opiekunów psów i kotów, którzy szukają zdrowego jedzenia dla swoich pupili, pozbawionego zbędnych dodatków. To pełnowartościowe posiłki dla czworonogów, pełne świeżego mięsa, witamin i minerałów.

Karmy Dolina Noteci dla psów

Jaka karma dla psa marki Dolina Noteci cieszy się największą popularnością? Nasi klienci chętnie wybierają te klasyczne: jagnięcina czy wołowina,, ale także dzik, gęś, kaczka lub dorsz, by dieta pupila była jak najbardziej urozmaicona. Dostępne są opakowania o pojemnościach: 150, 300, 400, 500 i 800 gram, co z pewnością pozwoli wybrać produkt najbardziej dopasowany do potrzeb.
 

Karmy Dolina Noteci powstają z najwyższej jakości składników,, a zawartość mięsa wynosi 75%! Reszta to witaminy, minerały i zdrowe dodatki, na przykład jaja, marchew, ryż, siemię lniane.
 

Karmy dla kotów Dolina Noteci

Tuńczyk, kaczka, indyk, łosoś… Dolina Noteci cieszy podniebienia mruczków różnymi smakami, co sprawia, że ich dieta nigdy nie jest nudna. Dużą popularnością cieszą się mokre karmy dla kotów o pojemności 85 i 185 g, których prosty skład dba o zdrowie pupili – mięso, witaminy, minerały to w 100% zdrowe składniki. Zadbaj o kondycję kota ze zdrową i zbilansowaną dietą!

pixel