Witaminy dla kotów, suplementy i preparaty

ilość produktów: 58

Chociaż koty to rasowe czyściochy, należy wspomóc je w codziennej higienie, aby cieszyły się jak najlepszym zdrowiem. Dlatego powstała kategoria „Zdrowie kota”, w której znajdziesz suplementy oraz środki pielęgnacyjne przystosowane do potrzeb każdego futrzastego przyjaciela. Pochodzą one od znanych i cenionych marek, takich jak Dermapharm i Dolfos Pets, więc możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego pupila – poznaj nasz pełny asortyment!

Preparaty dla kotów – od suplementów po środki czystości

Chcesz, by Twój pupil nieustannie cieszył się dobrym zdrowiem i świetną kondycją? W naszym sklepie znajdziesz witaminy dla kotów, które pozytywnie wpływają na ich witalność. Oferujemy suplementy z kwasami tłuszczowymi omega-3, biotyną, cynkiem, witaminami z grupy B i witaminami A, D i E, które sprawiają, że sierść futrzaka będzie lśniła, jego stawy pozostaną sprawne, a układ trawienny będzie pracował nienagannie.
 

Zdrowie kota w dużej mierze zależy też od zewnętrznej higieny, dlatego na bieżąco uzupełniamy asortyment o pielęgnacyjne preparaty dla kotów. Może zamówisz płyn czyszczący jamę ustną, który ogranicza powstawanie kamienia nazębnego i pomaga zachować świeży oddech u kota?
 

Witaminy dla kota i środki pielęgnacyjne to nie wszystko – oferujemy preparaty uspokajające, chroniące futrzaka przed stresem podczas trwania burzy, podróży czy wystrzałów fajerwerków. Mamy też obroże przeciw pchłom, a w osobnej kategorii pożywne karmy dla kotów i żwirek dla kotów. Sprawdź, jak szybko możesz skompletować pełen zestaw do pielęgnacji swojego futrzaka!

pixel