Pielęgnacja ptaków

ilość produktów: 1

Czy wiesz, że właściwa pielęgnacja ptaków nie odbyłaby się bez piasku? To właśnie on tworzy miękkie podłoże, zbiera odchody, sprawia, że pupil czuje się prawie jak w naturalnym środowisku, a nawet służy do czyszczenia piór. Poza tym piasek dla ptaków zabija bakterie, wchłania wilgoć i brzydkie zapachy, a papugi i kanarki chętnie ostrzą na nim pazurki. Zobacz, jak wiele zastosowań ma piasek dla ptaków! Dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty, dzięki którym higiena i pielęgnacja ptaków egzotycznych stanie się czystą przyjemnością. Zobacz, jakie dodatki pozwolą Twojemu pupilowi mieszkać w bezpiecznym środowisku!

Naturalna higiena i pielęgnacja ptaków egzotycznych

Oferujemy nie tylko karmy dla ptaków, ale i piasek dla ptaków, czyli świeże podłoże do klatki. W naszej ofercie dużą popularnością cieszy się naturalny piasek od renomowanych marek, takich jak Vitapol, wykonany z materiałów organicznych na przykład z podłoża kopalni mineralnych.
 

Piasek dla ptaków Vitapol jest wytworzony z bogatego w minerały materiału pochodzącego z kopalń wolnych od zanieczyszczeń. Starannie dobrany ze względu na swój naturalny skład, pochłania wilgoć i zapachy, zapewniając czyste i higieniczne środowisko.
 

Piaski dla ptaków z naszej oferty zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii. Produkty są dostępne w różnych zapachach, w tym cytrynowym i pomarańczowym, co tworzy przyjemną woń wokoło klatki, maskując brzydkie zapachy odchodów. Polecamy też piasek z pokruszonych muszli ostryg, które dodatkowo dostarczą do organizmu pupila cenny wapń budujący kości.

pixel