Karmy dla koszatniczek, pokarm

ilość produktów: 84

Jaki pokarm dla koszatniczek sprawi, że Twój wesoły gryzoń będzie zdrowy i pełen energii? Polecamy karmy niskowęglowodanowe z niewielką lub zerową zawartością cukru, które chronią koszatniczki przed cukrzycą. Dlatego w naszym sklepie najpopularniejsze są mieszanki ziołowe, chrupiące kolby oraz przekąski bez cukru, a nawet z substancjami obniżającymi poziom glukozy we krwi gryzoni.

Bezcukrowe karmy dla koszatniczek

Koszatniczki chętnie pałaszują suszone zioła, rośliny, gałązki drzew, siano i owoce, które stanowią podstawę ich diety. Pokrzywa, melisa, mięta, nagietek, kwiat ślazu… kuzyni szynszyli przepadają za takimi przysmakami.
 

W naszym asortymencie znajdziesz karmy dla koszatniczek w postaci granulatu, suszonych roślin, chrupiących kolb, ziołowych tuneli i siana, które są pozbawione szkodliwego cukru, a przy tym zawierają niezbędne witaminy i minerały. W ofercie mamy też suszoną marchewkę oraz suplementy w płynie uzupełniające wszelkie niedobory w organizmie zwierzaka. Starannie wyselekcjonowany pokarm dla koszatniczek pozwala im cieszyć się długim i radosnym życiem u Twojego boku.
 

Oferowane karmy dla gryzoni pochodzą tylko od sprawdzonych, certyfikowanych producentów, takich jak Vitapol, Witte Molen i Certech. Produkty tych firm składają się z naturalnych składników pozbawionych zbędnego dodatku chemii. Zostały one zamknięte w opakowaniach o różnej pojemności, począwszy od 50 g, a skończywszy na 2,3 kg, więc z łatwością wybierzesz odpowiednie na miarę potrzeb gryzonia.

pixel