Uzdatniacze i preparaty do akwarium

ilość produktów: 7

Jeśli chcesz, by Twoje rybki żyły w bezpiecznym środowisku, nie zapomnij oczyścić wody ze szkodliwych pierwiastków, takich jak chlor, amoniak czy chloramina. W tym celu powstały specjalne preparaty do wody do akwarium, które natychmiast eliminują toksyczne związki. W naszym sklepie znajdziesz płyny i tabletki uzdatniające od renomowanych marek, na przykład Tetra, która otrzymała prestiżową nagrodę „Marki Roku 2022” w kategorii produktów dla ryb. Oferujemy też wyróżnione preparaty Tropical z wyróżnieniem „Produkt Roku Branży Zoologicznej”. Masz pewność, że to bezpieczne środki – zobacz, które pozwolą Ci zadbać o dobro Twoich rybek!

Uzdatniacze wody do akwarium

Preparaty do akwarium ze sklepu internetowego lugers.pl przyjmują postać płynów i tabletek, które z powodzeniem wystarczą nawet na kilka miesięcy. Wśród nich prym wiodą uzdatniacze do akwarium o pojemności 250ml na przykład Tetra AquaSafe, które neutralizują szkodliwe substancje, a jednocześnie dostarczają witaminę B potrzebną do rozwoju ryb.
 

Zadbaj o czystą wodę w akwarium!

Dużą popularnością cieszą się też środki zmiękczające wodę, płyny regulujące pH, a także preparaty eliminujące chlor. Pielęgnacja akwarium jest prosta z produktami eliminującymi grzyby, pasożyty i bakterie, które są niezwykle niebezpieczne dla rybek. Właściwości ochronne przed szkodliwymi patogenami ma na przykład preparat Tropical CMF.
 

Jeśli więc poszukujesz niedrogich preparatów do akwarium ze zweryfikowanego źródła, zobacz nasz asortyment, na który składają się uzdatniacze do wody oraz pozostałe niezbędniki!

pixel