Kot

ilość produktów: 1079

Chcesz, by Twój mruczek był najedzony, zadowolony i zdrowy? W tej kategorii znajdziesz wszystko, co pozwoli kotu cieszyć się dobrą kondycją i samopoczuciem przez lata. Mamy w ofercie akcesoria oraz karmy od sprawdzonych, znanych i cenionych na rynku marek, takich jak Dolina Noteci, Luger’s, Carnilove, Dermapharm czy Zolux. Może zamówisz dla pupila karmę z krewetkami i homarem? A może ultra miękkie legowisko? Sprawdź, co dokładnie oferujemy!

Wszystko dla kota – od karm, po zabawki

Jaka karma dla kota cieszy się największą popularnością? Mamy pożywne, pełnowartościowe jedzenie, które dostarcza niezbędnych składników odżywczych, przeznaczone dla młodych, starszych oraz sterylizowanych kotów. Do wyboru jest drób, cielęcina, gęś, jagnięcina, a nawet homar i krewetki – zobacz, jak ciekawie możesz urozmaicić dietę swojego futrzanego przyjaciela.
 

A jakie akcesoria oferujemy? Grzebienie, obroże, płyny maskujące zapachy (na przykład moczu) czy specjalne preparaty odstraszające pchły i kleszcze. Dużą część asortymentu stanowią zabawki, które zachęcają kota do aktywności, wyostrzają zmysły, poprawiają kondycję. Wśród nich znajdziesz imitacje myszy i rybek, piłeczki, drapaki czy gadżety z kocimiętką.
 

Oferujemy też legowiska dla kotów zamykane i otwierane, które zapewnią pupilowi spokojny sen. Mamy żwirek dla kota, pojemne miseczki, a także szampony, krople do oczu oraz suplementy. Te ostatnie dostarczają minerałów i witamin, by Twój pupil cieszył się zdrowiem przez długie lata. Daj swojemu kotu wszystko, co najlepsze z naszymi produktami – zasługuje na to!

pixel